קוסטה: "יש לנו שחקנים שיכולים לעצור את מסי"

חלוץ אתלטיקו לא מנמיך ציפיות. צ'אבי: "לא הפתיע אותי לראות שליאו מככב"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.01.14 - 19:14
תחילת כתבה

אתלטיקו גימגמה בגביע, ברצלונה דרסה וליונל מסי חזר עם צמד אחרי חודשיים של השבתה בגלל פציעה. בשבת הקרובה הפרעוש של בארסה מגיע עם חבריו לוויסנטה קלדרון של הקולצ'ונרוס למאבק ראש בראש על הבכורה.

"מסי הולך להקשות עלינו, אבל יש לנו שחקנים שמסוגלים לעצור אותו", הצהיר דייגו קוסטה, החלוץ הלוהט של אתלטיקו. "מסי זה מסי, יהיה נחמד לשחק מולו. הוא יבוא עם המון מוטיבציה אחרי תקופה כל כך ארוכה בחוץ".

"זה לא משחק שיכריע את הליגה, יש עוד דרך ארוכה", טען קוסטה. "זה סוף הסיבוב הראשון וחשוב להשיג ניצחון כי זה מסמל הרבה, במיוחד בעקבות המעמד של ברצלונה בעולם, אבל דבר עדיין לא יוכרע. אם נישאר מאוחדים, נוכל להוציא מהמפגש הזה משהו חיובי".

בבארסה הגישה קצת שונה. "המשחק בקלדרון קריטי", הבהיר צ'אבי. "ניצחון יהיה מכה רצינית על השולחן". כשנשאל אם הופתע מיכולתו של ליאו מסי אחרי חודשיים בחוץ, השיב הקשר בפשטות: "לא הפתיע אותי לראות אותו מככב מול חטאפה, הוא השחקן מספר 1 בעולם".

בינתיים, ניימאר החלים מכאבי הבטן מהם סבל ושב לאימונים. הברזילאי הצעיר צפוי לפתוח בהרכב מול אתלטיקו מדריד ולחלוק מקום בחוליית ההתקפה עם מסי, כאשר פדרו, אלכסיס סאנצ'ס וססק פברגאס מתמודדים על המקום הנותר בשלישיה הקדמית. מנגד, ועדת המשמעת של מנהלת הליגה מחקה את הכרטיס הצהוב של חואנפראן, שיוכל לשחק.

מלבד המאבק הקבוצתי, מדובר גם בהתמודדות אישית. מאז 1996, אז עשה זאת חורחה ולדאנו עם ריאל מדריד, לא סיים מאמן ארגנטיני כאלוף הסיבוב הראשון בספרד. הפעם נלחמים על ההישג שניים, חרארדו "טאטה" מרטינו ודייגו "צ'ולו" סימאונה.