התעללו בהם: 1:6 ענק לבילבאו מול אלמריה

אחרי שני הפסדים ברצף, הבאסקים חגגו בגדול. איבאי גומס הבקיע צמד, גם ריקו, הררה, אדוריץ ולאפורט כבשו. 1:1 בין אלצ'ה לסביליה

מערכת אתר ערוץ הספורט  11.01.14 - 18:46
תחילת כתבה

לאחר שספגה שני הפסדים ברציפות, אחד מהם בדרבי מול ריאל סוסיאדד, אתלטיק בילבאו באה חמה אש. אלה לא היו בשורות טובות עבור אלמריה, שהפכה לקורבן חסר סיכוי. זה נגמר ב-1:6 ענק לבאסקים הערב (שבת) באצטדיון סן מאמס המחודש.

בילבאו-אלמריה 1:6
ארנסטו ואלוורדה לא היה יכול לבקש מהשחקנים שלו תגובה יותר טובה לרצף הרע של התוצאות האחרונות בפתיחת 2014. כבר אחרי 10 דקות היתרון היה כפול, לאחר שערים של מיקל ריקו (6) ואנדר הררה המוכשר (10).

גם בהמשך הבאסקים לא הורידו את הרגל מהדוושה, כשמרקל סוסאטה רושם בישול שני במשחק בדקה ה-30 בדרך לשערו של הבלם איימריק לאפורט. כעבור 4 דקות הלדר ברבוסה צימק עבור האורחים האומללים, אבל 7 דקות בתוך המחצית השנייה גם אריץ אדוריץ הצטרף לחגיגה.

המהלומות האחרונות היו שייכות דווקא לאיבאי גומס, שעלה כמחליף. הקשר הבקיע גולאסו נהדר בדקה ה-68 כדי לעלות על לוח התוצאות, אבל בדקה ה-86 הוא ניגש לבעוט מהנקודה הלבנה ולא התבלבל. 1:6 עצום בסיום.

אלצ'ה - סביליה 1:1
אכזבה עצומה לעולה החדשה, שאיבדה נקודות יקרות ממש ברגע האחרון. שער של כריסטיאן הררה (82) כמעט וסידר לה שלוש נקודות, אלא שדניאל קאריסו איזן בדקה ה-89 וכפה חלוקת נקודות. במאזנה של אלצ'ה 18 נקודות, בעוד שהאנדלוסים נותרו במקום השביעי עם 30.