הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ולנסיה לוהטת: 0:5 על בטיס, צמד לאלקאסר

העטלפים במגמת עליה. ראיו ואייקאנו השפילה 1:4 את מלאגה האומללה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.02.14 - 20:53

ולנסיה עברה העונה לא מעט שינויים וזעזועים, אבל מאז שחואן אנטוניו פיצי התייצב על הקווים רואים שם קבוצה אחרת. חדה, חזקה, התקפית. אחרי שבמחזור הקודם הכניעו העטלפים את ברצלונה (2:3), הגיעה בטיס לאיצטדיון המסטאייה וחטפה מהם 5:0 משפיל.  מלאגה הגיעה לביקור אצל ראיו ואייקאנו ויצאה עם רביעיה ברשת.

ולנסיה - בטיס 0:5

העטלפים פתחו בצורה בינונית מאוד את העונה. אפילו חלשה. אלא בתחילת ינואר הוחלט לערוך שינוי בעיר התפוזים ועל הקווים הונחת אלוף ארגנטינה הטרי, חואן אנטוניו פיצי. שחקן העבר החל בגיבוש הסגל, ההגנה התהדקה ולאחרונה החלו להגיע גם הצלחות.

אחרי תוצאות תיקו מול מלאגה ואספניול, הצליחו העטלפים לנצח 2:3 את ברצלונה במחזור הקודם וקיבלו רעב. אז הפעם הם פשוט טרפו את האורחת מסביליה. פאבלו פיאטי בישל את השער הראשון לז'רמי מתייה, רגע לפני שפאקו אלקאסר הכפיל את היתרון לפני ההפסקה (44).

בחזרה מחדרי ההלבשה נמשך הקונצרט. אלקאסר בישל לסופיאן פגולי (62) והשלים בעצמו צמד אישי (68). 11 דקות לסיום הצטרף גם אדוארדו ורגאס הצ'ילאני לחגיגה וחתם חמישיה ברשת של אנטוניו אדאן האומלל, שהגיע לאחרונה מריאל מדריד. ובטיס? אחרונה ומרוחקת כבר 8 נקודות מהקו האדום.

ראיו ואייקאנו - מלאגה 1:4

החבורה של ברנד שוסטר לא במצב טוב וגם הניצחון 2:3 על סביליה במחזור הקודם לא ישנה זאת. הפעם הייתה זו ראיו מהתחתית שהתאוששה מרצף של ארבעה משחקים בלי ניצחון על חשבון האנדלוסים. יאגו פאלקה הבקיע צמד (26 ו-63), ארבייה (28) חואקין לאריביי (45 בפנדל) עזרו להשלים רביעיה. גם הרחקתו של סרחיו סאנצ'ס לא עזרה לאורחים (45) ונורדין אמראבט המרוקני בישל לאולכסנדר יאקובנקו שער מצמק (72).