קרוס: "חשבתי לעזוב לריאל רק אחרי שהמו"מ עם באיירן כשל"

הקשר החדש של הבלאנקוס סגר חשבון עם הבווארים: "הקבוצה הזו תמיד הייתה בראש סדר העדיפויות שלי ומעולם לא אמרתי אחרת. מחכה לשחק עם רונאלדו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.07.14 - 18:17
תחילת כתבה

עד גיל 24 הספיק טוני קרוס לקחת את ליגת האלופות עם באיירן מינכן וגם לזכות בגביע העולמי ביחד עם נבחרת גרמניה. כעת הקשר נערך לאתגר הבא בקריירה המטאורית שלו - הקדנציה בריאל מדריד, אליה הגיע תמורת 25 מיליון יורו.

בראיון לאתר הרשמי של באיירן מינכן, דאג קרוס לסגור את כל הקצוות. "התחלתי לחשוב על עזיבה רק אחרי שראיתי כי המשא ומתן עם באיירן לא מסתדר. הקבוצה הזו תמיד הייתה בראש סדר העדיפויות שלי ומעולם לא אמרתי אחרת", אמר טוני קרוס, שדאג להבהיר כי הסיבה לעזיבת המועדון לא הייתה קשורה לתחושת מיצוי או הרגשה שהוא לא מוערך, כפי שטענו בעבר.

"אחרי שהמגעים מול באיירן לא הצליחו, החלטתי שאני רוצה ללכת לאתגר חדש. אחרי שזכיתי בגביע העולם הבנתי את זה סופית", הוסיף קרוס, "אני מסכם בהצלחה את התקופה שלי בבאיירן. שיחקתי באחד המועדונים הגדולים ביותר והייתי שחקן הרכב אצל מספר מאמנים שונים".

על הציפיות שלו מריאל מדריד אמר: "האוהדים עודדו אותי בצורה שלא ראיתי מעולם, עשרות אלפים הגיעו לאירוע בו הוצגתי. אני משוכנע שזה הצעד הנכון בקריירה שלי ואני כבר מחכה לשתף פעולה עם שחקנים גדולים כמו כריסטיאנו רונאלדו, סרחיו ראמוס וסמי חדירה. אני רוצה להוכיח את עצמי גם במדריד".