בארגנטינה טוענים: מסי יצטרף לצ'לסי כבר בקיץ

לפי הדיווח, ססק שיכנע את כוכב ברצלונה להגיע, אדידס תממן את העסקה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.11.14 - 22:29
תחילת כתבה

ליונל מסי וז'וזה מוריניו לא בדיוק אהבו אחד את השני בזמן שהאחרון אימן את ריאל מדריד, אך יכול להיות שהחל מהקיץ הבא הם ישתפו פעולה. על פי דיווח הערב (חמישי) בתקשורת הארגנטינאית, כוכבה הגדול של ברצלונה יעבור לסטמפורד ברידג' כבר בעונה הבאה.

מסי, שהפך למלך שערי ליגת האלופות רק לפני ימים ספורים, כבר החל ללמוד אנגלית - כך על פי פביאן גודוי, העיתונאי אשר פירסם את הידיעה. גודוי טוען בנוסף כי ססק פברגאס, חברו הטוב של הפרעוש, שיכנע את השחקן להגיע לליגה האנגלית. כמו כן, בדיווח נטען כי מסי כועס על הנהלת ברצלונה על כך שלא תמכה בו במהלך כל התקופה שבה הואשם כי העלים מסים.

אז איך בדיוק תצא עסקה שכזו אל הפועל, אתם שואלים? ובכן, לעיתונאי הארגנטינאי יש תשובה. אדידס, חברת העל אשר תומכת כספית במסי ובצ'לסי, היא זו שתממן את העברת הענק - בנוסף לכסף שייצא מכיסו של הבעלים רומן אברמוביץ'. ז'וזה מוריניו, אם תהיתם, כבר נתן אור ירוק למהלך - שוב, כך לפי הדיווח.

מסי, כאמור, הפך למלך שערי ליגת האלופות ביום שלישי האחרון, אז כבש שלושער לרשת של אפואל ניקוסיה והעלה את מאזנו ל-74 שערים במפעל - 3 יותר מאשר לראול, אגדת ריאל מדריד. שלושה ימים בלבד קודם לכן הפך הסופרסטאר של ברצלונה למלך שערי הליגה הספרדית בכל הזמנים, כאשר כבר שלושער לרשת של סביליה והגיע ל-253 שערי ליגה.