יצאו מהבוץ? חצי הגמר של ריאל הועבר למרקש

המשחק מול קרוס אסול נדד בגלל הצפה ברבאט. ואיזה נתון מבטיח תואר?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.12.14 - 16:38
תחילת כתבה

התמונות של כדורים צפים, אנשי תחזוקה שמשתמשים בספוגים כדי להוציא מים מהמגרש ושחקנים מכוסים בוץ עשו את שלהן. חצי גמר גביע העולם למועדונים בין ריאל מדריד לקרוס אסול הוזז ברגע האחרון מרבאט למרקש.

מדובר בהחלטה משמעותית עבור המארגנים במרוקו, שתכננו לארח את אלופת אירופה בעיר הבירה. "אנחנו רוצים להתמודד מול ריאל מדריד, אבל בתנאים נורמליים", אמרו אנשי קרוס אסול, שעברו בקושי את סידני (1:3 בהארכה) במגרש המוצף ברבאט.

אנשי ריאל מדריד חששו לבריאותם של השחקנים, שאמורים היו לשחק ביום שלישי הקרוב על הדשא ההרוס באיצטדיון מולאי עבדאללה. "המעבר למרקש יאפשר לשחקנים לספק תצוגה טובה יותר וייתן תנאים טובים יותר", הודה לואיס טנה, מאמן קרוס אסול.

כעת צריכים המארגנים להתמודד עם רוכשי הכרטיסים, שחטפו כבר מזמן את כל 46 אלף הכרטיסים למשחק ברבאט. כעת יהיה עליהם לעבור 324 קילומטרים למרקש, או לדרוש פיצוי. בחצי הגמר המקביל יתמודדו סן לורנסו הארגנטינאית ואוקלנד, הקבוצה הראשונה אי פעם מניו זילנד שהגיעה לארבע האחרונות בטורניר.

אגב, היו אוהדי ריאל מדריד שהתנחמו במוצאי שבת בנתון מעודד. בכל פעם שברצלונה לא ניצחה במשחק הליגה שלה אצל חטאפה, וזה קרה שלוש פעמים, הבלאנקוס זכו באליפות בסיום אותה עונה. איתות לבאות?