אנצ'לוטי: המצב של בארסה לא משמח אותי

מאמן ריאל מדריד יפתח עם נבאס מול אתלטיקו: "טורס הביא מוטיבציה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.01.15 - 14:58
תחילת כתבה

בעוד בברצלונה הרוחות סוערות, אנשי ריאל מדריד נערכים למפגש הדרבי הראשון מול אתלטיקו במסגרת רבע גמר גביע המלך. אלופת אירופה וסגניתה יתמודדו ברביעי (22:00) בוויסנטה קלדרון, כאשר הגומלין ייערך בשבוע הבא בסנטיאגו ברנבאו.

המאמן קרלו אנצ'לוטי הבהיר במסיבת העיתונאים שקיילור נבאס יפתח בין הקורות וגארת' בייל יוצב בהתקפה. האיטלקי גם התייחס למצב בברצלונה, שם עמיתו-יריבו לואיס אנריקה נמצא תחת מכבש לחצים בעקבות החלטתו לפתוח בלי מסי וניימאר מול ריאל סוסיאדד.

"ממש לא משמח אותי המצב של בארסה", הצהיר אנצ'לוטי. "אני לא מכיר את חדר ההלבשה של ברצלונה ואני לא יכול להגיב על כך. כל אחד מקבל החלטות ביחס למה שקורה בחדר ההלבשה שלו. לואיס אנריקה נמצא בעמדה הטובה ביותר כדי לקבל את ההחלטות שם, נראה לי שזו הייתה הוגנת".

"אנחנו מכירים את אתלטיקו טוב מאוד, שיחקנו מולה הרבה פעמים בתקופה האחרונה", הזכיר אנצ'לוטי לקראת המשחק הקרוב. "יש להם קבוצה קשוחה שמקשה עליך כי הם מאורגנים מאוד. אנחנו תמיד עושים את המיטב בשביל לנצח, יש להם את אחת הקבוצות הטובות באירופה".

מלבד קיילור נבאס, שפותח בין הקורות בגביע במקום איקר קסיאס, גם סמי ח'דירה ורפאל ואראן אמורים לשחק. עדיין לא ידוע אם הקשר הגרמני יעלה בהרכב במקומו של חאמס רודריגס או איסקו.

מהעבר השני, דייגו סימאונה צפוי להעניק דקות ראשונות לפרננדו טורס, שחזר למועדון ויצר התרגשות עצומה. "אפילו מבלי לשחק טורס הביא איתו הרבה מוטיבציה", התרשם אנצ'לוטי מהתופעה.

מארגון האולטראס "פרנטה אתלטיקו", שהמועדון שלל המנויים מכל חבריו והרחיק אותם מקלדרון, נמסרה ההודעה שבכוונתם להגיע באופן מרוכז וחד פעמי לעודד שוב את האדומים-לבנים. עדיין לא ידוע אם ההנלה תיעזר בחלק מ-800 הושטרים שהוקצו למשחק כדי לבלום את אותם אוהדים.