גרייזמן חושף: כך אמרתי לא להצעה של ברצלונה

קשר אתלטיקו סיפר בראיון לתקשורת הצרפתית: "הם דיברו עם הסוכן שלי, אבל לא רציתי להיות בברצלונה ב'"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.02.15 - 20:04
תחילת כתבה

תדמיינו את הסיטואציה: הטלפון הסלולורי מצלצל ומהעבר השני מחכה נציג של ברצלונה ומציע לכם להצטרף למועדון, מה הייתם עושים? אנטואן גרייזמן לא התלבט בכלל, הוא פשוט אמר לא.

הצרפתי של אתלטיקו מדריד התראיין היום (שני) בתקשורת הצרפתית וסיפר איך כמעט וחתם בברצלונה אבל ויתר על ההצעה. הסיפור החל כשגרייזמן היה שחקנה של ריאל סוסיאדד בליגה השנייה בספרד. באותה תקופה, כך מספר גרייזמן, ברצלונה יצרה קשר עם הסוכן שלו והביע בו עניין. הקטאלונים הציעו מעבר לברצלונה ישירות לקבוצת המילואים של בארסה ממנה גריזמן יוכל להתפתח ולעלות לבוגרת, אבל זה לא היה מספיק טוב בשבילו.

"רציתי לשחק בקבוצה הראשונה" הסביר גרייזמן מדוע סירב להצעה. "באותה תקופה שיחקתי בליגה השנייה בספרד, ולא רציתי לעבור לקבוצה נוספת באותה הליגה (ברצלונה ב' משחקת בליגה השנייה בספרד). אני לא יודע עד כמה הם באמת רצו אותי".

כידוע, גרייזמן עבר לאתלטיקו מדריד בקיץ 2014 עבור 30 מיליון יורו והיום הוא שחקן מפתח בהרכב של אלופת ספרד. מאז הגיע לבירה כבש גריזמן 12 שערים בליגה ב-22 משחקים בהם שותף (פתח ב-15), אחד מהם בסוף השבוע האחרון ב-0:4 הגדול של הקולצ'ונרוס בדרבי על ריאל מדריד.