הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

המחליפים של סמפאולי כבשו העונה 14 שערים

המאמן נעזר בספסל גם ב-1:2 של סביליה בדרבי: שמחים שהשתוונו לריאל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.02.17 - 12:51
האחרון ברשימה. איבורה (Getty)
האחרון ברשימה. איבורה (Getty)

תגיות: סביליהספרדית

תחילת כתבה

ברצלונה וריאל מדריד כבר רגילות להיאבק על אליפות ספרד, אבל סביליה הוכיחה שגם אותה כדאי לקחת בחשבון. אמנם האנדלוסים התקשו אתמול (שבת) בדרבי, אבל ביצעו מהפך וגברו 1:2 על בטיס - ניצחונם הרביעי ברציפות. חורחה סמפאולי ושחקניו עם 52 נקודות - כמו הבלאנקוס, אם כי להם יש שני משחקים פחות. בארסה אחריהן עם נקודה ומשחק אחד פחות.

סביליה לא הייתה במיטבה - בעיקר במחצית הראשונה - ונקלעה לפיגור אחרי שער של ריזה דורמיסי, אך גבריאל מרקאדו השווה ו-ויסנטה איבורה השלים את המהפך אחרי שנכנס כמחליף. זו לא הפעם הראשונה שסמפאולי משתמש בספסל שלו. למעשה, ב-7 המשחקים האחרונים, שערים שכבשו שחקנים שנכנסו כמחליפים הובילו ל-12 נקודות של סביליה. בסך הכל המחליפים של המאמן כבשו העונה 14 שערים - הכי הרבה בספרד, 3 יותר מאשר אתלטיקו ופי 2 מאשר ריאל.

"במחצית הראשונה בטיס הייתה טובה יותר מאיתנו", הודה סמפאולי, "אם לא היינו משתפרים במחצית השנייה, זה היה בלתי אפשרי לחזור למשחק. השחקנים הגיבו בצורה טובה למקרה שקרה על הדשא ויצרו הרבה הזדמנויות. לא רצינו תיקו, ואני שמח שהניצחון משווה את הנקודות שלנו לאלה של ריאל מדריד".

אז מה גרם לשינוי? "במחצית אמרתי לשחקנים שהיינו ברי מזל להיות רק בפיגור של 1:0", סיפר סמפאולי, "היריבה הייתה טובה יותר באופן שכמעט ולא קורה במשחקים שלנו. אם נשחק שוב כמו במחצית הראשונה, אין לנו שום סיכוי לעמוד במטרות שלנו".