"לא מרוצים מהתיקו. היינו טובים מבארסה"

ואסקס וריאל מאוכזבים: "טעם חמוץ-מתוק, ראויים לניצחון"

מערכת אתר ערוץ הספורט  07.02.19 - 07:45
(getty, Quality Sport Images)
(getty, Quality Sport Images)
תחילת כתבה

הקלאסיקו הראשון של חצי גמר גביע המלך הסתיים אמש (רביעי) בתיקו 1:1, שמשאיר את המאבק על הכרטיס לגמר פתוח לחלוטין, ועל כך יש הסכמה גורפת בשורות שני מועדוני הפאר מספרד וגם בתקשורת. בשורות הבלאנקוס נשמעו יחסית מרוצים מהתוצאה, אך היו גם דאגות לגבי לוח הזמנים של הקבוצה, שכן המשחק הבא שלהם בליגה יהיה ביום שבת, בעוד לברצלונה נותר לנוח יום נוסף עד ראשון.

חבר ההנהלה ושחקן העבר, אמיליו בוטרגניו, דיבר על כך בראיון: "יש לנו לוח זמנים מאד קשה. זה באמת מפתיע שלברצלונה יש משחק ביום ראשון בעוד אנחנו משחקים כבר בשבת. בכל מקרה אנחנו יכולים להיות מרוצים מהתוצאה, למרות שפתחנו את המשחק בצורה טובה והיינו יכולים להוביל בשני שערים. כל משחק זו הזדמנות להתפתח יותר, והקבוצה מפגינה בגרות ואופי".

"הראינו היום שאנחנו חבורה שעובדת מאד ברצינות", אמר סנטיאגו סולארי, מאמן ריאל. "היו לנו מצבים לכבוש במחצית הראשונה ובסוף המשחק. בסך הכל היה משחק יפה שכיף מאד לראות. הכל פתוח עכשיו, מקווה שנראה עוד משחק יפה בגומלין. מרסלו? הוא 100% ריאל מדריד, שם את הקבוצה לפני הכל. אני לא מופתע מאיך שוויניסיוס משחק כי אני כבר מכיר אותו מספיק זמן".

כובש השער לוקאס ואסקס דיבר על העדיפות של ריאל: "יש לנו טעם חמוץ-מתוק בפה, החמצנו את הניצחון. אנחנו יכולים להיות מרוצים עם המשחק ששיחקנו אבל לא עם התוצאה. היינו טובים מברצלונה. הגיע לנו לנצח. תוצאת התיקו היא לא פיירית".

אלו הדברים שאמר קיילור נאבאס: "היו מצבים לשני הצדדים. התיקו משקף, אבל לא אומר הרבה לגבי מי תהיה זו שתעלה. העתיד שלי? המשפחה שלי כרגע היא הסיבה שאני נשאר. אני נהנה פה ונותן הכל למען הסמל, זה כבוד גדול. כשנותנים לי את ההזדמנות אני לוקח אותה, אני לא צריך לעשות שום דבר שונה. אנחנו מאד רוצים להיות בגמר וננסה להיות טובים יותר כדי להשיג את זה".

גם סרחיו ראמוס סיפק תגובה בסיום המשחק כשפרסם ציוץ בעמוד הטוויטר שלו, בו כתב: "תצוגה אינטנסיבית של הקבוצה. הברנבאו יהיה המפתח, אתם תהיו המפתח".