ברתומאו: "בטוח שמסי יישאר מעבר ל-2021"

נשיא ברצלונה בראיון: חזרה של ניימאר? "קשה להפוך את זה למציאות"

מערכת אתר ערוץ הספורט  19.02.19 - 08:24
תחילת כתבה

שחקנים באים ועוזבים את ברצלונה, אינספור יורשים סומנו, אבל גם ז'וזפ מריה ברתומאו יודע שלליאו מסי אין באמת תחליף. בראיון ל"Le Figaro" הצרפתי, סיפר נשיא הקטאלונים על המחשבות ליום שאחרי פרישת הפרעוש ובטוח שייקח זמן עד שזה יקרה.

"מלבד מסי אין מישהו אחר, לא בברצלונה ולא בשום מקום אחר. אנחנו חושבים על החיים שאחרי, אבל זה העתיד הרחוק מאוד. הוא עדיין צעיר, רק בן 31 ויש לו עוד שנתיים עד שהחוזה הנוכחי שלו יסתיים", אמר ברתומאו והכריז: "אני בטוח שהוא יאריך אותו ויישאר מעבר ל-2021".

בנוסף, ברתומאו הודה שברצלונה צריכה לחשוב גם על שחקני העתיד: "ז'אן קלייר טודיבו, פרנקי דה יונג, עוסמן דמבלה וארתור צעירים עם עתיד ארוך במועדון והם יתחזקו כאן אט אט".

על האופציה שניימאר ישוב לברצלונה אמר הנשיא: "אף אחד בסביבתו לא דיבר איתנו ואמר שהוא רוצה שזה יקרה. זה נשמע כמו משהו שקשה מאוד להפוך למציאותי כי מועדונים גדולים לא מוכרים סתם את השחקנים שלהם, אלא שואפים לנצח איתם. לא היינו צריכים את הכסף ממכירתו לפאריס סן ז'רמן. לא רצינו למכור אותו".

"בספרד יש אופציה לסעיף שחרור, אבל אם קבוצה רוצה לקנות את מסי, ג'רארד פיקה או סרחיו בוסקטס אני מודיע שהם לא למכירה", טען בנוסף ברתומאו. "אני חושב שיהיו מעט מאוד מעברים בין קבוצות גדולות בעתיד".