הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דיווח: אובלאק יחתום על חוזה חדש באתלטיקו בשבוע הבא

אחרי שסימאונה חתם בשבוע שעבר עד 2022, השוער צפוי להפוך למשתכבר השני בטיבו בקבוצה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.02.19 - 14:53

אחרי שבשבוע שעבר הבטיחה את עתידו של המאמן, דייגו סימאונה,  עד 2022, אתלטיקו מדריד ממשיכה לחשוב על העתיד. לפי דיווחים בכלי התקשורת בספרד היום (חמישי), גם יאן אובלאק צפוי להאריך את חוזהו בקבוצה, וההודעה הרשמית על כך צפויה לצאת במהלך השבוע הבא.

חוזהו הנוכחי של אובלאק בן ה-26 יסתיים בקיץ 2021, ועוד בתחילת ינואר הוא הודה שנציגיו מנהלים מו"מ עם אתלטיקו על הארכת חוזהו. "הדרך הטובה ביותר לזכות בתארים היא להישאר כאן", אמר השוער בראיון. "החלטתי לעשות את זה כי אני רואה פה פרוייקט טוב".

סעיף השחרור הנוכחי של אובלאק עומד על 100 מיליון יורו, וצפוי לגדול לסכום שנע בין 150 ל-200 מיליון יורו. זאת במטרה למנוע מעבר אפשרי של השוער לאחת הקבוצות הגדולות באירופה, כשפאריס סן ז'רמן הביעה בו עניין לאחרונה.

באתלטיקו רואים את הסלובני כשוער הטוב בעולם ושכרו צפוי להשתדרג לסכום שינוע בין 10 ל-12 מיליון יורו בעונה, מה שיהפוך אותו למשתכר השני הטיבו בקבוצה. הראשון הוא כמובן אנטואן גריזמן, שהאריך בעצמו את חוזהו בקבוצה בקיץ האחרון.

לפי "אס", הישארותו של אובלאק הייתה תנאי הכרחי שהציב סימאונה כדי לחתום על חוזה חדש בקבוצה. המאמן הארגנטיני רוצה לשמור על שיטת המשחק שלו והישארותו של הסלובני תהווה בסיס טוב לכך לקראת העתיד. כעת יתפנו באתלטיקו לחדש את ההגנה ולמצוא מחליפים לקפטן דייגו גודין שיעבור לאינטר בתום העונה, כשגם פיליפה לואיז צפוי לעזוב את הקבוצה.

אובלאק עצמו נלהב מאוד מההחלטה וכבר הספיק לשכוח מההצעות המפתות שקיבל מקבוצות אחרות. השוער מעדיף להישאר בקבוצה איתה הוא מרגיש מזוהה ושעזרה לו להתפתח מבחינה מקצועית, ובנוסף נרגש מאוד מהתמיכה אותה הוא מקבל מהאוהדים, שרואים בו את אחת הדמויות הבולטות בקבוצה.

זכייה בליגת האלופות נשארה המטרה הגדולה ביותר של הסלובני באתלטיקו, והוא מאמין שכעת היא אחת המועמדות הגדולות להנפת הגביע עם האוזניים הגדולות.