הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נהואן הוצג באתלטיקו: "רוצה להטביע חותם"

סימאונה על הבלם: "יש לו את כל האיכויות שהמועדון מחפש"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.02.19 - 16:16

בווידאו: תקציר המשחק מול יובנטוס בשמינית גמר ליגת האלופות

רגע לפני שהוא מצטרף לסגל של אתלטיקו מדריד, נהואן פרס הוצג היום (רביעי) באצטדיון וונדה מטרופוליטנו וקיבל שבחים מדייגו סימאונה: "אנחנו סומכים במאה אחוז על פרס. יש לו את כל האיכויות שהמועדון מחפש אצל שחקנים צעירים".

פרס שעוד לא חגג את יום הולדתו ה-20, נחוש לתפוס מקום בקבוצה הספרדית: "הגעתי לכאן כדי להתפתח כשחקן וכדי ללמוד. אני מנסה להקשיב לכל עצה שאני מקבל מסימאונה בשביל להוציא את המיטב מעצמי. אני רוצה להטביע את חותמי בקבוצה".

הבלם שהגיע כבר בשבוע שעבר לספרד, רצה להגיע לאתלטיקו בעיקר בגלל סימאונה, בן ארצו: "צ'ולו האמין בי, דיברתי איתו המון והוא נטע בי את הביטחון שאני יכול להצליח. בכל אימון הוא דורש ממני להיות אינטנסיבי, בדיוק כמו שהוא דורש משאר שחקני ההגנה".

כזכור, הבלם הארגנטיני, שנקנה בתחילת העונה מארחנטינוס ג'וניורס והוחתם לשש עונות, הושאל בחצי השנה הראשונה חזרה לקבוצתו בדרום אמריקה, וכעת הוא מצטרף לסגל של הקולצ'ונרוס.

כעת פרס יצטרך להיאבק על מקומו בחוליית ההגנה החזקה של אתלטיקו, שכוללת שחקנים כמו דייגו גודין, חוסה מריה חימנס וסטפן סאביץ': "אני צעיר ויש לי עוד הרבה ללמוד, בגלל זה הגעתי לכאן. אני מתכוון לתת הכל וללמוד מהם כמה שאפשר, הם בין שחקני ההגנה הטובים בעולם".

האזינו לנוסע המתמיד. נדב יעקבי מארח את אושרת עיני על ענייני השעה בכדורגל האירופי וגם 100 ימים לפתיחת מונדיאל הנשים ->