"הצהוב באמסטרדם? האשמה עליי ב-200 אחוז"

קפטן ריאל לקח אחריות: "מתווכח עם מרסלו בכל אימון"

מערכת אתר ערוץ הספורט  11.03.19 - 14:11

תגיות: ליגה ספרדית

תחילת כתבה

בצעד חריג, החליט היום (שני) סרחיו ראמוס לענות על השאלות הקשות סביב ריאל מדריד בסדרת ציוצים. "ככדורגלנים אנחנו מעדיפים לדבר על המגרש אבל בעונה הזאת הדברים שונים", פתח הקפטן. "האירועים האחרונים היו מסויטים ואני לא מתחבא. אנחנו לא מתחבאים. אנחנו, השחקנים, האחראים הראשונים ואני, כקפטן, יותר מכולם. זו הסיבה שאני חושב שהדרך הכנה ביותר לענות על השאלות היא באופן ישיר".

"האם הצהוב באמסטרדם היה טעות? לחלוטין. אני לוקח את האשמה ב-200 אחוז. למה הקלטתי את הסרט הדוקומנטרי? יש מספר מחויבויות וזה לא עבר בראשי שהמשחק יכול להסתיים ככה. הצילומים עצמם צומצמו ככל שהמשחק התקדם".

"האם התווכחתי עם הנשיא בחדר ההלבשה? נושאים של חדר ההלבשה נשארים שם. אין שום בעיה ולכולם יש עניין אחד והוא ריאל מדריד. האם ביקרתי את השחקנים? אנחנו תמיד מדברים ונותנים מוטיבציה אחד לשני בחדר ההלבשה ותמיד בצורה בונה".

"האם היה עימות עם מרסלו? יש בינינו חילופי דברים בכל אימון. זה חלק מהעבודה עם לחץ. אבל זו רק אנקדוטה כמו רבות אחרות מיום ליום. מרסלו הוא כמו אח בשבילי. למה נסעתי עם הקבוצה לוויאדוליד? כי רציתי להיות קרוב ולתמוך בחברים שלי".

"מה קורה עם המאמן? זו לא החלטה שלנו ואנחנו לא מתערבים. יש לנו כבוד עצום לתפקיד ואנחנו תומכים תמיד במאמן ריאל מדריד. כל הדברים האחרונים הם תוצאה ללא ספק של העונה המאכזבת, אבל אם ההצלחה לא עצרה אותנו, אנחנו לא ניתן להפסדים לעצור אותנו. זו האחריות שלנו להמשיך קדימה, לעבוד ולהתפתח".

"אנחנו צריכים לזכור שאנחנו ברי מזל לשחק בריאל מדריד, לחלק מאיתנו היה את המזל להיות חלק מההיסטוריה, אבל ריאל מדריד הייתה, עודנה ותמיד תהיה ריאל מדריד. אין שם אחד שעשה את האגדה שהיא ריאל, אלא כולנו עשינו זאת יחד. ביחד אנחנו צריכים לעבוד בשביל העתיד ולהחזיר את התקווה. יאללה מדריד".