דיווח: העימותים שהובילו לפיטורי סולארי

"מארקה": שחקנים הביעו אכזבה. כך ההנהלה קיבלה החלטה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.03.19 - 16:31
תחילת כתבה

לקראת פיטוריו הצפויים של סנטיאגו סולארי מריאל מדריד, הולך ומתגלה עומק השבר שהיה בתוך הקבוצה שאותה אימן. לפי דיווח של ה"מארקה" הספרדי, שחקנים בכירים, בהם גארת' בייל, מרסלו ואיסקו, הביעו אכזבה מהמאמן לאחר שנדחקו החוצה מהרוטציה כמעט לחלוטין. גם לשחקנים שזוכים לפתוח בהרכב, דוגמת מרקו אסנסיו וטוני קרוס, אין דעה חיובית על המאמן - בעקבות הביקורת שהטיח כלפיהם בתקשורת בתקופה האחרונה. אסנסיו ספציפית הובך לאחר שהותקף באסיפה, מול כל יתר השחקנים.

למעשה, השחקנים האחרונים שעוד שומרים אמונים לארגנטיני הם השחקנים הצעירים שסולארי אימן בקסטיליה, והעלה בעקביות לבוגרים. במשחק האחרון, בויאדוליד (בו ניצחה ריאל 1:4), בייל ואיסקו נשארו מחוץ ל-18 של הבלאנקוס ומרסלו - אחד הסמלים הגדולים של המועדון - עלה מהספסל רק בדקה ה-89.

ביום שאחרי, אצל הבלאנקוס כבר עוסקים במחליף, ומי שהוסיף את דעתו לגבי מי שייכנס לנעליו של הארגנטיני הוא חורחה ולדאנו, שחקן וג'נרל מנג'ר לשעבר במועדון. "זידאן מייצג את האחדות של ריאל מדריד, מוריניו מייצג מחלוקת", אמר בראיון לתחנת רדיו בספרד, "השחקנים הצעירים זקוקים לטיפול עדין ומיוחד".

כזכור, זו תקופה סוערת במיוחד בריאל, לאחר ששת הימים שגמרו מעשית את העונה של אלופת אירופה לשעבר, העימות החריף בין ראמוס לנשיא פלורנטינו פרס, וכעת ככל הנראה גם חילופי מאמנים. עם שובו הצפוי של זינדין זידאן, ריאל תקווה לשמור על המקום בליגת האלופות בעונה הבאה דרך הליגה, ובעיקר - להתכונן לעונה הבאה, על מנת לצאת לדרך חדשה.