איסקו באינסטגרם: "זאת ההזדמנות שלי"

הקשר אופטימי לקראת עידן זיזו. וגם: המתח עם סולארי נחשף

מערכת אתר ערוץ הספורט  14.03.19 - 17:24
תחילת כתבה

אחד הכשרונות הגדולים בדור הכדורגלנים הנוכחי, איסקו, חווה סוג של דעיכה. לאחר שבפתיחת העונה פתח באופן קבוע בהרכב של ז'ולן לופטגי, הגיעו חילופי המאמנים שהציבו את סנטיאגו סולארי על הקווים, ומחקו את הספרדי לחלוטין מהרוטציה. הרוחות השתנו, מאמן חדש-ישן מגיע לברנבאו, ואיסקו מזהה הזדמנות לחזור לעניינים.

הפוסט שהעלה היום (חמישי) הקשר הספרדי לאינסטגרם אמנם היה קודם כל קידום מכירות לחברת "אדידס", אבל מתחת למסחריות, היה שם גם סימן לעתיד חדש. "הם אומרים שכדורגל הוא בלתי צפוי, שההצלחה היא מעבר לשליטתך. זאת ההזדמנות שלי ואני הולך לממש אותה עם אדידס", אמר הקשר בצירוף פרסומת.

בינתיים, לאחר עזיבתו של סולארי, הולכות ונחשפות גם העדויות למתח ששרר בינו לבין איסקו. האתר הספרדי "ABC" מפרסם פרטים מתוך שיחה קשה שנערכה בין השניים, 48 שעות לאחר ההדחה מליגת האלופות מול אייאקס. "איזו אכזבה", הטיח הארגנטינאי בספרדי, "אתה לא ברמה, כל עוד אני מאמן לא תשחק בריאל מדריד לעולם". בספרד טוענים שבשל העימות שהתפתח, איסקו לא עלה על האוטובוס למשחק וכתוצאה ישירה גם לא היה בסגל מול ההולנדים בתבוסה הביתית 4:1, שסיימה את דרכה באלופות.

בשבת, יערוך זינדין זידאן את הופעת הבכורה המחודשת שלו על הקווים באצטדיון סנטיאגו ברנבאו, כשסלטה ויגו תגיע לבירת ספרד. איסקו, שידע ימים יפים תחת זידאן בקדנציה הקודמת שלו כמאמן הבלאנקוס, מבין שזה הרגע שלו לחזור, ולהפגין את היכולת שלו כשעל הקווים יש מי שמאמין בו.

הדפס