הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אומטיטי: "אשמח שגריזמן יצטרף לברצלונה"

בלם הקטאלונים על חברו לנבחרת צרפת: "יש לו מקום אצלנו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.03.19 - 19:18

בכל אחד מחלונות ההעברות האחרונים הדיווחים בנוגע למעבר של אנטואן גריזמן לברצלונה חוזרים. כמו שזה נראה, הקטאלונים שוב פוזלים לכיוון חלוץ אתלטיקו מדריד, לצד הנסיונות לצירוף לוקה יוביץ', וחברו לנבחרת צרפת סמואל אומטיטי ודאי ישמח אם הוא יחבור אליו.

"האם הייתי שמח אם היו אומרים לי שגריזמן יגיע לברצלונה? כן. האם יש לו מקום בברצלונה? בוודאי", הכריז אומטיטי ללא היסוס. "אני יודע שהוא מאוד מרוצה במדריד. הוא מצליח שם מאוד ואתלטיקו משחקת בשבילו, אבל בקריירה שלנו צריך לפעמים לעשות החלטות שאנחנו מתחרטים עליהן בסופו של דבר. הדבר הכי חשוב זה שהוא יהיה מאושר".

בקיץ הקודם, היה נראה שגריזמן יחליט לעזוב לברצלונה כשתג המחיר שלו - 100 מיליון יורו - לא היה אמור להוות בעיה עבורה. למרות זאת, כוכב אתלטיקו בחר להישאר ולחתום על חוזה חדש והודיע זאת בתוכנית הטלוויזיה "ההחלטה".

אומטיטי היה אחד השחקנים החשובים בנבחרת צרפת במונדיאל האחרון וזכה בו יחד עם גריזמן. בלם ברצלונה סיפר בנוסף על ההחלטה לשחק למרות הברך הפגועה: "לקחתי סיכון, המונדיאל מגיע פעם בארבע שנים ואי אפשר לדעת כמה פעמים ייצא לשחק בו. זה היה חלום שהתגשם ובשביל זה הקשיתי על הברך שלי".