הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דיווח: גריזמן יסכים להצעה של ברצלונה

בסביבת חלוץ אתלטיקו שלחו מסר לקטאלונים לקראת הקיץ

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.04.19 - 17:46

אנטואן גריזמן וברצלונה זה סיפור אהבה ארוך מאוד. רגע לפני המפגש של אתלטיקו מדריד והקטאלונים לקרב שעשוי להכריע את גורל אליפות ספרד, בתקשורת המקומית שוב עלה שמו של הכוכב כמועמד לחזק את החלק הקדמי של ארנסטו ואלוורדה.

לפי המגזין "Jugones", בסביבתו של גריזמן הודיעו לברצלונה שיסכים להצעה אם היא תשלח לו אחת. למרות שרק לאחרונה הודיע כוכב אתלטיקו שנמאס לו מהדיווחים שמקשרים אותו לקטאלונים, והעובדה שסרב לה בקיץ הקודם וחתם על חוזה חדש, הוא נותר על הכוונת.

המטרה העיקרית של ברצלונה לקיץ היא החתמת חלוץ מהטופ האירופי. לצד גריזמן, לוקה יוביץ' היה אחד המועמדים הבולטים להצטרף ולאחרונה דווח שהקטאלונים הציעו עבורו לפרנקפורט 50 מיליון יורו, אבל גם פאריס סן ז'רמן וריאל מדריד נכנסו לתמונה, מה שעלול להשפיע. בקיץ הקרוב, סעיף השחרור של חלוץ אתלטיקו יירד ל-120 מיליון יורו, סכום לא גבוה ביחס לסדר גודלו.

עוד לפני זה, דווח שיועצו של ז'וזפ מריה ברתומאו, קרלוס רשאק, ייעץ לו שלא להחתים את גריזמן. "הייתה לו את ההזדמנות להגיע בקיץ, אבל הוא העדיף להמשיך באתלטיקו. הרכבת הזאת עוברת פעם בחיים ואם נתת לה לעבור - זה נגמר", מסר לברתומאו לפי הדיווחים.