"מקומם של פפ, צ'אבי, אוסקר וקרויף בבארסה"

המועמד לנשיאות, ויקטור פונט: "לא הייתי מחתים את ואלוורדה, אני משתעמם במשחקי בארסה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  12.06.19 - 19:14
תחילת כתבה

בעוד כחודש ברצלונה תפתח את האימונים לעונה הבאה ופרנקי דה יונג הוא שחקן הרכש היחיד שלה. בזמן שאלופת ספרד מתקשה להתחזק, גוברים הקולות מאחורי הקלעים לזעזוע במועדון - ולא מדובר רק על ארנסטו ואלוורדה. ההחלטה של ז'וזפ מריה ברתומאו להשאיר את המאמן למרות כישלון נוסף בליגת האלופות לא התקבלה בצורה יפה בקרב גורמים כאלו ואחרים שרוצים להדיח את הנשיא, ואחד מהם - ויקטור פונט - העביר ביקורת במהלך אירוע שנערך היום (רביעי) בקטאלוניה.

"אם הייתי הנשיא, לא הייתי מחתים את ואלוורדה, אני משתעמם במשחקים של בארסה", אמר פונט שכבר הצהיר כי ירוץ לנשיאות בבחירות הבאות שיתקיימו במועדון לכל המאוחר ב-2021. הוא גם דיבר על צ'אבי שמאמן את אל סאד הקטארית: "אנחנו מדברים איתו כדי לראות איזה תפקיד יהיה לו במועדון. יום אחד הוא יהיה המאמן של בארסה, ברור שהוא חייב להיות חלק מעתיד המועדון".

פונט הבהיר: "אנחנו שואפים להיות נאמנים לכדורגל של יוהאן קרויף ובשביל זה צריך שבעלי התפקידים במועדון יהיה כאלה שמכירים את הסגנון שלו. אני מדבר על פפ גווארדיולה, צ'אבי, אוסקר גארסיה, ג'ורדי קרויף, קרלס פויול ו-ויקטור ואלדס. זה חסר היגיון אם הם עובדים עבור מועדונים אחרים".

פונט דיבר גם על מתייס דה ליכט שצפוי לחתום בפ.ס.ז' ועקץ את ראשי בארסה: "אני הייתי עושה הכל כדי להחתים אותו. יש לי תחושה שזה לא עניין של כסף, אלא של פרוייקט ספורטיבי". המועמד לנשיאות המשיך: "לא הייתי מחתים את גריזמן או ניימאר שיש לו בעיה בגישה שלו".

פונט דיבר גם על מסי: "יש לו עוד כמה שנים, אבל צריך להיות ריאליסטיים. תוך 10 שנים אנחנו צריכים לחזור לסגנון שהפך את בארסה לקבוצה כל כך מצליחה". על העתיד אמר פונט: "אין לנו תוכניות של הצבעת אי אמון (ניסיון להדיח את ברתומאו). נחכה לבחירות ב-2021, אבל אם משהו יקרה לפני, אנחנו נהיה מוכנים".

הדפס