ברצלונה או ריאל? צומת הדרכים של ניימאר

המו"מ עם הקטלונים והדרישה של פריז מהבלאנקוס תמורת הכוכב. מה יהיה היעד הבא שלו?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.06.19 - 19:21
תחילת כתבה

אחרי שנתיים בלבד בפאריס סן ז'רמן, ניימאר בדרך חזרה לליגה הספרדית. אחרי הפרסומים לפיהם גורמים יודעי דבר אישרו כי קיים משא ומתן בין ראשי ברצלונה לצרפתים, ב"מארקה" טוענים שגם ריאל מדריד עדיין בתמונה וכי מי שעשוי להיות חלק מהעסקה הוא קאסמירו.

על פי כלי התקשורת במדריד, אלופת צרפת חושקת מאוד בקשר הברזילאי של הבלאנקוס ורואה בו כעוגן מרכזי במרכז השדה שלה לקראת העונה החדשה. בעקבות כך, היא תדרוש את צירופו מריאל מדריד כחלק מעסקת העברתו של הסופרסטאר לברנבאו.

ומה עם ברצלונה? הרעיון של הקטלונים הוא לשלם בסביבות 100 מיליון יורו ולהוסיף מספר שחקנים תמורת ניימאר, כשסמואל אומטיטי, עוסמן דמבלה ואיבן ראקיטיץ' ביניהם. למרות שדרש לעזוב ב-2017 ונקנה ע"י פ.ס.ז' ב-222 מיליון יורו, בבארסה רוצים לראות את הכוכב חוזר ללבוש את החולצה עם המספר 11 בקאמפ נואו.

עוד מדווח כי ז'וזפ מריה ברתומאו, הנשיא עצמו, לקח על עצמו לקיים את המו"מ מול אביו של השחקן במטרה להשאיר את חילוקי הדעות בצד. לדני הצדדים אותה מטרה: חזרת ניימאר לברצלונה.

רק לפני יומיים, נשיא פ.ס.ז' נסאר אל חאליפי רמז: "אם מישהו לא מרוצה, הדלת פתוחה. אני לא רוצה לראות התנהגות של כוכבים בקבוצה". האם אנחנו בדרך לקאמבק?