אימון ראשון למואנס דאבור בסביליה

החלוץ החל את דרכו ספרד. הבכורה צפויה להיות מול דאלאס

מערכת אתר ערוץ הספורט  04.07.19 - 23:06
מתחיל את דרכו בספרד, דאבור (חשבון הטוויטר של סביליה)
מתחיל את דרכו בספרד, דאבור (חשבון הטוויטר של סביליה)
תחילת כתבה

עונת 2019/2020 מתקרבת בצעדי ענק והקבוצות מתחילות להתכונן לפתיחת המשחקים. היום (חמישי) נפתחו האימונים של סביליה, עם הרכש הישראלי החדש, מואנס דאבור. החלוץ, שהגיע מזלצבורג בקיץ, ושחתם לחמש שנים בקבוצה מדרום ספרד, צפוי לערוך את משחקו הראשון בלה-ליגה באמצע אוגוסט מול אספניול, כאשר לפני כן הוא צפוי לקחת חלק במשחקי ההכנה של הקבוצה. המשחק הראשון יהיה מול דאלאס מליגת ה-MLS ב-18.7.

לכבוד הגעתם של דאבור ולוק דה יונג לסביליה, הקבוצה הקדישה באתר הרשמי שלה כתבה על השניים, בה מסופר על העונה האחרונה ועל הסטטיסטיקות של החלוצים בקבוצותיהן הקודמות (69 שערים משותפים בכל המסגרות).

כזכור, דאבור חתם בקבוצה הספרדית כבר במהלך חודש ינואר, אך מכיוון שזלצבורג רצתה שימשיך ויעזור לה לקחת אליפות נוספת, חיכה עד לקיץ כדי ללבוש את מדי סביליה.

בעונה האחרונה בזלצבורג כבש חלוץ הנבחרת 20 שערים בליגה, 5 נוספים בגביע ועוד 12 גולים שהתחלקו בין הליגה האירופית למוקדמות ליגת האלופות. מלבד השערים, דאבור הוכיח גם שהוא שחקן קבוצתי, כשבישל 16 פעם בכל המפעלים.

המנהל המקצועי של הספרדים, מונצ'י, שחזר לסביליה אחרי שנתיים ברומא, שיתף בתחושותיו לגבי הרכש במסיבת עיתונאים שנערכה בסמוך לאימון: "אני שמח, מרוצה ממה שהבאנו עד כה, אך הקיץ הזה היה קשה, ואין לי ספק שהעבודה שלנו בחלון העברות הזה עוד לא הסתיימה".