יונייטד פרסמה: פוגבה נכלל בסגל לאוסטרליה

הקשר יטוס למחנה. דיווח: ריאל תציע עליו 80 מיליון יורו

מערכת אתר ערוץ הספורט  07.07.19 - 13:31
(getty, Stu Forster)
(getty, Stu Forster)
תחילת כתבה

סימן לבאות? מנצ'סטר יונייטד הודיעה היום (ראשון) כי פול פוגבה נכלל בסגל הרחב שייצא למחנה באוסטרליה, סינגפור וסין. שמו של הקשר עלה לא מעט פעמים בתקשורת ברחבי אירופה בקיץ הנוכחי, שכן דיווחים רבים סיפרו כי ריאל מדריד מתכוונת לרכוש אותו וכי הוא לא מעוניין להישאר אצל השדים האדומים. אולם, כעת נדמה כי פוגבה עשוי דווקא להישאר, אחרי ההודעה הרשמית של המועדון.

הנסיעה תהיה בת 18 ימים בה השחקנים יתאמנו, יבקרו ערים עם קהילות גדולות של אוהדי המועדון ואף יקיימו ארבעה משחקי הכנה, כולל מול מילאן וטוטנהאם. גם שחקני הרכש אארון ואן-ביסאקה ודניאל ג'יימס ייסעו, כמו גם רומלו לוקאקו ששמו נקשר למעבר לאינטר.

האם בכל זאת פוגבה ישחק בעונה הקרובה בקבוצה אחרת? הלאקיפ טען אתמול כי ריאל מדריד מתכוונת להציע למנצ'סטר יונייטד 80 מיליון יורו על הקשר הצרפתי שמעוניין לעזוב את אולד טראפורד.

לפי העיתון, מאמן הבלאנקוס זינאדין זידאן מעוניין לסגור את העברתו של פוגבה כמה שיותר מהר ואפילו ציפה שזה יקרה לפני שבוע הבא, אז ריאל תמריא לארה"ב לטורניר גביע האלופות הידידותי. נשיא ריאל פלורנטינו פרס הציע לשלב בעסקה את גארת בייל, אבל האחרון לא מעוניין לרדת בשכרו.

עוד נכתב כי פוגבה שוקל שלא לצאת עם מנצ'סטר יונייטד לאוסטרליה, שם תערוך הקבוצה משחק ידידות מול פרת' גלורי. מצד שני הצרפתי מבין שצעד כזה עלול להיות טעות קשה, שכן הוא נמצא תחת חוזה ביונייטד עד יוני 2021 וגם מסתכן בענישה.