פליקס הוצג רשמית: "באתי לעשות היסטוריה"

היהלום החדש של אתלטיקו מדריד: "היה קשה לעזוב את הבית"

מערכת אתר ערוץ הספורט  08.07.19 - 15:00
תחילת כתבה

הוא כבר התאמן תחת דייגו סימאונה ופגש את חבריו החדשים, אבל היום (שני) ז'ואאו פליקס, הרכש החדש של אתלטיקו מדריד, הוצג באופן רשמי במועדון עם החולצה בטקס מיוחד. הוא קיבל ליווי של אגדות עבר של המועדון, דוגמת פאולו פוטרה ואדלרדו רודריגס, שהחמיאו ליהלום הצעיר.

"אני מאד שמח להיות חלק מהפרויקט הזה", אמר פליקס בטקס. "אני כאן כדי לעזור למועדון בכל מה שאני יכול. המחיר שלי? זה רק ענייני שוק העברות, אני לא מתעניין בדברים האלה. אני רק משחק ועושה את המוטל עליי. קיבלו אותי פה יפה מאד, וזה טוב כי זה עוזר לי להתאקלם מהר יותר בקבוצה".

כשנשאל לגבי השיא שהוא מחזיק בתור הפורטוגלי היקר ביותר, ענה: "אני לא מתייחס לזה. אני רק רוצה לעזור. ריאל? לשחק נגד המועדון המצוין הזה יהיה מאד מיוחד. לעזוב את בנפיקה היה מאד קשה, זה היה הבית. לא היה קל לעזוב את פורטוגל, אבל כולם שם איחלו לי בהצלחה. כל השחקנים של הקבוצה הקודמת שלי שלחו לי הודעות תמיכה".

על חברו לנבחרת פורטוגל, רונאלדו, הוסיף: "הוא שחקן נפלא, כמובן הטוב ביותר בעולם ואולי אי פעם. הוא סיפר בתקופה שלו בריאל כמה היה לו טוב בעיר מדריד. אני פה כדי לעשות היסטוריה וכדי להיזכר בתור ז'ואאו פליקס. זה נחמד שעושים לגבי השוואות, אבל אני בעיקר רוצה שיידעו מי אני בתור עצמי".