רשמי: ברצלונה הודיעה על החתמתו של אנטואן גריזמן

הקטאלונים ביצעו את הרכישה הגדולה של הקיץ אחרי ששילמו 120 מיליון יורו לאתלטיקו מדריד עבור הכוכב והוא חתם להיות שנים עם סעיף שחרור של 800 מיליון יורו. צפוי להיות מוצג בקאמפ נואו בראשון. אתלטי הודיעה שפתחה בהליכים משפטיים. גם ניימאר יגיע?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.07.19 - 17:15
תחילת כתבה

עכשיו זה רשמי: אנטואן גריזמן הוא שחקן ברצלונה. אלופת ספרד הודיעה היום (שישי) ששילמה את סעיף השחרור של הכוכב הצרפתי באתלטיקו מדריד בגובה 120 מיליון יורו, והוא חתם בה לחמש עונות עד 2024 ויהיה הצרפתי ה-25 בתולדות המועדון שילבש את מדי הבלאוגרנה. אגב, סעיף השחרור של גריזמן בקבוצתו החדשה יהיה לא פחות מ-800 מיליון יורו.

מוקדם יותר היום, עורך דינו של החלוץ נצפה מגיע היום בצהריים למשרדי "לה ליגה" כדי לשלם את סעיף השחרור, זאת לאחר שכבר הבוקר, כלי התקשורת הבכירים בספרד דיווחו פה אחד שהעסקה תבוצע עוד היום לאחר שכבר אתמול, נשיא ברצלונה, ג'וזפ מריה ברתומיאו חתם על מסמך המאשר את תשלום 120 מיליון היורו, ואת ההעברה היקרה אי פעם בתולדות "לה ליגה".

לפי רדיו קטאלוניה, קבוצתו החדשה צפויה להציג אותו ביום בקאמפ-נואו ללא קהל. הוא יפתח את האימונים עם חבריו החדשים ביום ראשון תחת ארנסטו ואלוורדה ויצטרף לחוליית התקפה שכוללת את ליאו מסי ולואיס סוארס.

כזכור, בתקופה האחרונה מה שעיכב את השלמת העסקה זה הפן הכלכלי, שכן בארסה העדיפה לשלם בתשלומים כדי שיהיה לה יותר חופש בכל הנוגע לרכש בקיץ הנוכחי. פיליפה קוטיניו אמור להימכר וגם עוסמאן דמבלה, סמואל אומטיטי ואיבן ראקיטיץ' עשויים למצוא את עצמם בקבוצה אחרת בעונה הקרובה.

מי שלא כל כך אהבה את הכרזת ברצלונה היא אתלטיקו מדריד. קבוצתו של גריזמן עד כה פרסמה הודעה רשמית בה נטען ש-120 מיליון היורו ששולמו לא מספיקים כדי להפעיל את סעיף השחרור של הצרפתי, ושעל בארסה לשלם 200 מיליון יורו. זאת מאחר שהכוכב סיכם את תנאיו באלופה במארס האחרון, עוד לפני שסעיף השחרור פחת באופן רשמי, ואף לפני ה-14 במאי, אז הוא הודיע רשמית שיעזוב את בירת ספרד. הקולצ'ונרוס הודיעו שכבר פתחו בהליכים משפטיים כדי להגן על זכויותיה.