דיווח: ריאל מדריד צפויה לוותר על פוגבה

אריקסן מועמד להצטרף. מודריץ' ואיסקו עשויים לעזוב

מערכת אתר ערוץ הספורט  18.07.19 - 15:40
תחילת כתבה

בוידאו: טקפוסה קובו בביצועים מרשימים באימוני הבלאנקוס

על המגרש ריאל מדריד עוד לא פתחה את העונה, אך מאחורי הקלעים היא כבר עמוק במאני טיים. לפי דיווחים, נשיא המועדון, פלורנטינו פרס, החליט אתמול (רביעי) כי ריאל מדריד תוותר על החתמת פול פוגבה הקיץ, בגלל עלותו הגבוהה. ההחלטה התקבלה בפגישה עם חוזה אנחל סאנצ'ס, מנכ"ל המועדון ועם מאמן הקבוצה, זינאדין זידאן, שנצפו יחד במלון בו שוהים הבלאנקוס.

לפי דיווחים בספרד, נושא הפגישה היה גיבוש מרכז המגרש של הקבוצה לשנים הקרובות. המטרה מספר אחת של ריאל מדריד הייתה ונשארה פול פוגבה. קשרה של מנצ'סטר יונייטד כבר הבהיר כי הוא מעוניין במעבר, אך תג המחיר של קרוב ל-200 מיליון יורו שהוצמד לו, גבוה אפילו במונחים של ריאל מדריד. לכן, במהלך הפגישה החליטו במועדון לרדת מהשחקן ובמקומו לפנות למטרות אחרות: כריסטיאן אריקסן, קשר טוטנהאם, או דוני ואן דה ביק, קשר אייאקס.

הסיבה להתמקדות הפגישה במרכז המגרש של ריאל, היא הרצון להרחיב את האופציות של זידאן על גבי מספר מסגרות. כיום, טוני קרוס, קאסמירו ולוקה מודריץ' הם הקשרים הבכירים של המועדון. עם זאת, ריאל שוקלת אפשרות למכור את הקרואטי הקיץ כשמילאן עשויה לקלוט אותו. במצב זה, יש הכרח לחזק את הסגל, במטרה שריאל תוכל לקרוא תיגר על ליגת האלופות והליגה הספרדית כבר בעונה הקרובה.