בגלל אי צירוף פוגבה: זידאן זועם על פרס

מאמן ריאל מאוכזב מחלון הקיץ והסחבת בעניין בייל וחאמס

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.08.19 - 13:04
תחילת כתבה

בעוד שלושה שבועות חלון הקיץ יינעל לו ברחבי אירופה ועדיין לא ברור כיצד ריאל מדריד תסתכל עליו ככל שהעונה תתקדם. אז נכון, אדן הזאר סוף כל סוף הגיע וגם לוקה יוביץ' בחר ללבוש לבן במקום את האדום כחול של ברצלונה, אבל זינדין זידאן עדיין לא סימן וי על המטרות שהציב לעצמו והוא ממש לא מרוצה מכך.

אחת העמדות בהן רצה זידאן להתחזק היא כמובן הקישור והמועמד המועדף עליו היה פול פוגבה, מה שככל הנראה לא ייצא לפועל בסופו של דבר. לפי דיווחים בתקשורת האנגלית, זיזו זועם על כך שפלורטינו פרס לא עשה מספיק על מנת להנחית את הצרפתי בבירת ספרד ומרגיש שהנשיא איכזב אותו.

זידאן כבר הספיק לסמן מספר אפשרויות חלופיות למקרה שפוגבה יישאר ביונייטד גם בעונה הנוכחית, ביניהן כריסטיאן אריקסן. השחקן האחרון שנכנס לרשימה של הצרפתי הוא דוני ואן דה בייק, שסיפק עונה אדירה באייאקס, וכבר סיפר שנעשתה אליו פניה.

אם זה לא מספיק, זידאן מאוכזב בנוסף מהסחבת בעניינו של גארת בייל, שהיה קרוב לעזוב לסין, אבל בסופו של דבר נשאר בריאל מדריד. גם עתידו של חאמס רודריגס לא ממש ברור, אחרי שחזר משנתיים השאלה בבאיירן מינכן והיה מועמד לאתלטיקו מדריד ונאפולי, ובינתיים עדיין חלק מהסגל הלבן.