"ניימאר? אני חושב על השחקנים שיש לי"

מאמן בארסה, ואלוורדה, על ראקיטיץ': לא יודע אם הוא ימשיך

מערכת אתר ערוץ הספורט  10.08.19 - 00:56
צילום: Getty
צילום: Getty
תחילת כתבה

אחרי שלושה ניצחונות רצופים על ויסל קובה, ארסנל ונאפולי, ברצלונה תערוך מחר (שבת) בחצות את משחק ההכנה האחרון שלה כשתפגוש שוב בארה"ב את האיטלקים. הפעם המשחק בין השתיים ייערך במישיגן, פחות משבוע לפני שאלופת ספרד תפתח במסע להגנה על התואר מול אתלטיק בילבאו ביום שישי.

לפני המפגש עם נאפולי, ארנסטו ואלוורדה דיבר במסיבת עיתונאים שבה נשאל - איך לא - על ניימאר. "נראה מה יהיה", הוא השיב, "אני המאמן ואני חושב רק על השחקנים שיש לי, בהם אני אשתמש מחר". כזכור, גם לפני שנתיים בארסה הייתה במסע משחקים בארה"ב, גם אז עתידו של ניימאר לא היה ברור, הוא שיחק עם הקטאלונים ובסופו של דבר עזב לפ.ס.ז', ממנה הוא רוצה להשתחרר כרגע.

גם עתידו של איבן ראקיטיץ' לא ברור ו-ואלוורדה אמר עליו: "הוא שחקן חשוב מאוד עבורנו והוא יכול להיות כזה העונה. הוא כבש פעמיים בהכנה. אני לא יודע אם הוא ימשיך, הוא כאן כמו כל שחקן אחר". על אומטיטי אמר המאמן: "זה נכון שהיו לו בעיות פיזיות ואנחנו מקווים שזה לא יחזור".

ואלוורדה דיבר גם על ריקי פוץ' שמרשים במשחקי ההכנה: "העתיד שלו זה משהו שצריך להיפתר בינו למועדון. אני לא יודע מה יהיה. יש לו הרבה פוטנציאל, אבל כרגע יש לנו הרבה קשרים". לסיכום אמר המאמן: "תארים? אין לי אובססיה לשום דבר, אני רק רוצה לנצח את המשחק הבא ולזכות בכל התארים האפשריים".