דיווח: "הושג סיכום לגבי העברת ניימאר"

חלק טענו כי העסקה נסגרה, אחרים הכחישו. כל העדכונים כאן

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.08.19 - 16:33
תחילת כתבה

ניימאר חוזר לברצלונה? לא כל כך בטוח אם תשאלו את פ.ס.ז'. אם מישהו חשב שהסאגה הארוכה ביותר של הקיץ עומדת להסתיים, הוא טעה ובגדול, כי היום (חמישי) הגיעו עדכונים חדשים בגזרת הברזילאי. עד שתיסגר הסאגה באופן סופי, ערוץ הספורט עם עדכונים חיים על ההתפתחויות סביב ניימאר.

18:45: עוד קצת "מים קרים" על הדיווחים לפיהם העסקה נסגרה. על פי מקור אחר, אין כל סיכום בין הצדדים, אולם הם ימשיכו לדבר בימים שנותרו עד סגירת החלון. אותו מקור הוסיף כי אף אחד מבין שחקני ברצלונה לא מעוניין להיכלל בעסקה ולעשות את הדרך ההפוכה לבירת צרפת.

17:10: באמת חשבתם שזה נגמר? ברדיו "מונטה קרלו" מספרים כי פאריס סן ז'רמן מכחישה כל דיווח על סיכום שהושג מול ברצלונה. גם עיתונאי ספרדי מרשת ESPN התעקש שדבר לא נסגר. הוא הדגיש כי המגעים ממשיכים להתקיים, אבל שעוד מוקדם לברך על המוגמר.

16:29: די מארציו מוסיף ומדווח כי ברצלונה ופאריס סן ז'רמן הגיעו לסיכום לגבי העברת הענק, וגם כי ישנו סיכום בין ברצלונה לבין ניימאר עצמו.

16:19: על פי דיווח של העיתונאי האיטלקי ג'יאנלוקה די מארציו, הושגה פריצת דרך בעסקת העברתו של ניימאר לברצלונה והמהלך קרוב להיסגר. במקביל, ג'רארד רומרו הקטלאני טען כי נשיא בארסה ג'וזפ מריה ברתומאו לקח את המושכות בכל מה שקשור לניהול המשא ומתן, וכי בשעה זו נערכת הפגישה החשובה ביותר עד כה מאז תחילת הסאגה.

14:00: שחקן נוסף שעשוי לעשות את הדרך לצרפת הוא ז'אן קלייר טודיבו. הבלם, שרק הגיע אשתקד לקאמפ נואו, הוזכר כמועמד לעבור לאלופת צרפת, אלא שבסביבתו של השחקן מסרבים בשלב זה לעבור. הסיבה: לפ.ס.ז' יש 5 בלמים והוא לא רואה תרחיש בו הוא מקבל דקות בקבוצה.

08:00: ע"פ דיווח של RCM ספורט, אלופת צרפת סירבה להצעת בארסה על סך 125 מיליון לצד איבן רקיטיץ' ועוסמאן דמבלה, הסיבה: הם יודעים מה הם רוצים מתחילת המו"מ ולא מדובר בטרייד.

כעת, לבארסה נותרה אופציה אחת אחרונה אם תרצה להחזיר לשורותיה את הכוכב לפני תום מועד ההעברות - לשלם את סכום ההעברה המלא ולוותר על העברת שחקנים במקביל. הסכום שתתבקש לשלם נכון לרגע זה הוא 220 מיליון יורו, סכום שיהיה קשה עד בלתי אפשרי לשלם בחלון הנוכחי, מה גם ששעון החול מתחיל לאזול לקראת סגירת החלון ביום שני.