"סעיף בריחה"? ברצלונה רוצה להחתים את ליונל מסי על חוזה לכל החיי

דיווח: בקטאלוניה מעוניינים להבטיח את עתידו של הכוכב במועדון

מערכת אתר ערוץ הספורט  08.09.19 - 11:33
לכל החיים? מסי (צילום: getty)
לכל החיים? מסי (צילום: getty)
תחילת כתבה

אוהדי ברצלונה נלחצו בימים האחרונים מהידיעה לפיה הכוכב הגדול, ליונל מסי, יוכל להשתחרר מחוזהו בקיץ הבא אם ירצה בכך. היום (שני) הם זכו לזריקת הרגעה מכתב "אל מונדו דפורטיבו", אדי פולו, אשר טוען שבקטאלוניה דווקא עובדים על חוזה שישאיר את הפרעוש בן ה-32 בברצלונה "לכל החיים", או לכל הפחות עד גיל 35.

מדובר ברעיון שנשיא המועדון, ז'וזפ מריה ברתומאו, חושב עליו כבר תקופה ארוכה. הוא כבר ערך על כך שיחות ראשוניות עם הנהלת הקבוצה וחלק מהמסרים אף הועברו לחלוץ הארגנטינאי. חוזהו הנוכחי של מסי נגמר ביוני 2021, והוא כולל "סעיף בריחה", סעיף שהיה בעבר גם בחוזים של כוכבים גדולים אחרים דוגמת צ'אבי ואנדרס אינייסטה, שכידוע לא ניצלו אותו והחליטו להישאר בברצלונה.

אגב, בברצלונה לא חוששים מהאפשרות שמסי יעזוב. הם משוכנעים בכך שלכוכב יש רצון להמשיך בברצלונה לפחות עד שנת 2022, אז יתקיים המונדיאל בקטאר בו הוא ירצה לקחת חלק עם נבחרת ארגנטינה. לאחר מכן, כשכבר יהיה בן 35, ישנה אפשרות שהוא ירצה לעזוב למועדון הארגנטינאי בו שיחק כילד, ניואלס אולד בויס (מועדון בו כבר הצהיר בעבר כי ירצה לסיים את הקריירה), או בקבוצה אמריקאית מליגת ה-MLS.