"לא יודע אם בברצלונה עשו הכל כדי להביא את ניימאר"

אחרי קיץ ארוך בו חלוץ פ.ס.ז' היה קרוב לחזור לשתף איתו פעולה, ליונל מסי התפנה לדבר בראיון מקיף על העסקה וגם שלח מסר לקהל הקטאלוני: "זה הבית שלי, לא רוצה לעזוב"

מערכת אתר ערוץ הספורט  12.09.19 - 07:26
תחילת כתבה

באופן די מפתיע, בתקופה האחרונה עתידו של ליונל מסי בברצלונה עמד בסימן שאלה. דיווחים עלו כי הפרעוש עשוי להחליט לעבור ל-MLS בארה"ב. הארגנטיני ניסה להרגיע את האוהדים הקטאלונים עם אמירה די חד משמעית בראיון שפורסם הבוקר (חמישי) בעיתון "ספורט", בו הוא גם דיבר על הסאגה הבולטת של הקיץ האחרון, האפשרות שניימאר יחזור לשתף איתו פעולה בקבוצה.

"זה הבית שלי ואני לא רוצה לעזוב אותו. אבל אני כן רוצה לנצח", אמר מסי. "הכסף והסעיפים לא משנים לי. מה שחשוב לי זה שיש רצון להשיג ניצחונות. כרגע אין שיחות על חידוש חוזה, כי כרגע המו"מ הוא מול אבא שלי והוא לא אמר לי שום דבר".

"ניימאר? ממש רציתי שהוא יגיע. למען האמת, אני לא יודע אם בברצלונה עשו את כל מה שאפשר על מנת להחזיר אותו, אבל זה נכון שמשא ומתן עם פ.ס.ז' זה לא דבר קל. ברמת הכדורגל, ניימאר הוא אחד הטובים בעולם. איתו, ברמת התדמית והספונסרים, המועדון היה עושה קפיצת מדרגה. מעולם לא ביקשנו בצורה מפורשת שיחתימו את ניימאר, פשוט הבענו את דעתנו. אני זה שדרש? כבר הוכיחו שזה לא מה שקרה. אני לא מאוכזב, יש לנו סגל מדהים, גם בלי 'ניי'".

על המאמן שלו, ארנסטו ואלוורדה, אמר: "אני מאמין שהיו יכולים לפטר אותו אחרי הדברים שקרו כשלא עומדים במטרות. אבל מה שקרה באנפילד זה אשמתנו, לא אשמתו. רונאלדו? אנחנו לא חברים טובים כי מעולם לא חלקנו חדרי הלבשה, אנחנו לא באמת מכירים יותר מדי. אבל אנחנו באמת מדברים לפעמים ואין בעיות בינינו".

"ליגת האלופות? עבר הרבה זמן מאז שזכיתי, ובאופן אישי אשמח מאד לזכות שוב. אבל לא ארצה לזכות במפעל אירופי ולא לזכות באליפות ספרד. השיעור שלמדנו בפעמים האחרונות זה שכדי להעפיל כל פעם צריך לכבוש במשחקי חוץ. אני לא יודע אם הסגל השנה יותר טוב מהשנה שעברה, אבל שחקנים חשובים כן הגיעו. גריזמן? אני מכיר אותו מעט זמן, אנחנו לא מסכימים על הרבה דברים, אבל יש לנו הזדמנות לחלוק הרבה רגעים ביחד".

הכוכב הוסיף: "יעשה טוב למועדון אם תהיה פה יציבות ולא כל כך הרבה שינויים. פויול יהיה אידאלי בשבילנו כמנהל טכני. אנטונלה? היא הכל בשבילי. היא תמיד יודעת איך להיכנס ללב שלי, במיוחד בזמנים קשים".