"השחקן הטוב בליגה": אדגור משגע את ספרד

"ילד הפלא", שמושאל מריאל, פורח בסוסיאדד ומלהיב את הרשת

מערכת אתר ערוץ הספורט  27.09.19 - 08:06
משגע את ספרד. אודגור (GETTYIMAGES)
משגע את ספרד. אודגור (GETTYIMAGES)
תחילת כתבה

השם מרטין אדגור פרץ לתודעה כבר באמצע העשור הנוכחי, כאשר בחודש ינואר 2015 - זמן קצר אחרי שחגג יום הולדת 16 - חתם על חוזה בריאל מדריד. מאז, השם ירד מהכותרות - עד העונה הנוכחית.

כזכור, עוד לפני שהצטרף רשמית למועדון הפאר הספרדי, הקשר הנורבגי נודע בתור "ילד פלא" ועורר התלהבות רבה. הבעיה "שלו" הייתה שבעולם של היום אין סבלנות וכולם רוצים לקבל "הוכחה" מהר ככל האפשר, דבר שלא קרה. זה הוביל לכך שזכה לכינויים מחמיאים כמו "פלופ".

אדגור, באופן טבעי, הצטרף תחילה לקבוצת המילואים של ריאל מדריד. אחרי שלא קיבל הזדמנות לתפוס מקום בקבוצה הבוגרת, הושאל להירנביין ההולנדית ולאחר מכן גם לוויטסה ארנהיים. הפלא החל לצאת מהילד, ובקיץ הנוכחי הוא חזר לספרד.

זינדין זידאן החליט שלא לבנות עליו, אז אדגור הושאל פעם נוספת - לריאל סוסיאדד. ואחרי שישה מחזורים בלבד, שני שערים ובישול מהסרטים בניצחון 0:3 על אלאבס, הוא משגע את ספרד וזוכה למחמאות "קצת" יותר חיוביות, כמו "השחקן בטוב ביותר העונה בליגה".

בתוך כך, לריאל מדריד תהיה אפשרות להחזיר אותו לשורותיה בסיום העונה. ולאור איך שהקשר הנורבגי בן ה-20 נראה על הדשא מפתיחת העונה, זו כנראה תהיה אחת ההחלטות הקלות שקיבל המועדון מאז ומעולם.