הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"למאמן לא תהיה ברירה אלא לפתוח עם דאבור"

קפארוס התייחס למצבו של החלוץ בסביליה: "הילד סקורר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.10.19 - 12:26
תחילת כתבה

רבות דובר בתקשורת הישראלית והספרדית של מואנס דאבור, שהצטרף הקיץ לסביליה אחרי עונה נהדרת באוסטריה, אך לא נכלל עד כה בסגל של לופטגי לאף משחק בליגה הספרדית, ורשם רק 15 דקות באירופה. כעת, חואקין קפארוס, שהחתים את החלוץ בקבוצה מאנדלוסיה בינואר האחרון, התייחס למצבו ומשוכנע שהוא עוד יוכיח את עצמו ברמון סאנצ'ס פיחואן. 

קפארוס התארח ברדיו סביליה, ובאופן בלתי נמנע, נשאל על מצבו של דאבור אחרי שני השערים שכבש במדי הנבחרת: "כן, הוא שחקן ברמה של סביליה, מספיק להסתכל בנתונים שלו בקריירה. הוא צריך להסתגל. הוא מתאמן טוב, משתלב טוב ובסוף המאמן יראה את זה וישים אותו בהרכב. הוא יודע להבקיע וכשזה יקרה, המאמן יראה שאין ברירה אלא לפתוח איתו".

המאמן והמנהל המקצועי לשעבר ציין גםשדאבור הוא לא החלוץ הראשון שלא מקבל דקות בתחילת דרכו במועדון: "זו שאלה של הסתגלות, יש לנו את אותה היסטוריה עם חלוצים אחרים. רק צריך להסתכל על הדרך שלו, הילד סקורר".

סביליה תחזור מפגרת הנבחרות ביום ראשון, ותארח את לבאנטה במשחק שינעל את ההמחזור התשיעי ב"לה ליגה". קבוצתו של לופטגי הפסידה בשלושה מתוך ארבעת משחקי הליגה האחרונים שלה, וכעת נותר רק לראות אם הצמד של דאבור נגד לטביה ישנה את דעתו של המאמן הבאסקי בנוגע למעמדו בקבוצה.