ניימאר, עתידו בברצלונה וילדיו: מסי מדבר

הפרעוש העניק ראיון מיוחד במולדתו: "עדיין הילד מרוסאריו"

מערכת אתר ערוץ הספורט  18.10.19 - 20:55
תחילת כתבה

את פתיחת העונה הנוכחית ליונל מסי ירצה לשכוח. הפרעוש, שהרגיל אותנו למבול של שערים בכל עונה מחדש, סוחב פציעה מתחילת העונה והזדקק ללא פחות משמונה מחזורים כדי לכבוש שער בכורה בליגה, אבל כעת, לאחר שהחלים ורגע לפני הקרב מול אייבר, הוא סיפק עוד ראיון מסקרן לתקשורת הארגנטינאית בו התייחס לעתידו בקטאלוניה, סאגת ניימאר ואפילו למורשת המשפחתית.

"מעולם לא חשבתי שאני אגיע למקום בו אני נמצא, החלום שלי היה הרבה יותר קטן", נזכר מסי בתחילת הדרך. "הייתי צריך להילחם, לעזוב את המדינה, את האנשים שאהבתי, את החברים וכל זה בגיל 13. קשה לי רק לחשוב על זה. לכן אני תמיד נשאר עם רגליים על הקרקע, אני עדיין הילד מרוסאריו. החינוך שנתנו לי בברצלונה והערכים שלימדו אותי בתור ילד, הובילו אותי לכאן. כל מה שאני עושה, אני עושה למען הוריי".

מסי המשיך והתייחס לבנו, מתאו, ועל השאיפות להיות שחקן מקצועי: "ברור לנו מה אנחנו מצפים מהילדים וננסה לעשות את המיטב בחינוך שלהם, כמו שההורים שלנו עשו איתנו. מתאו וסירו צעירים, טיאגו קצת יותר בוגר. רק עכשיו חברים מתחילים לדבר איתם על אבא הכדורגלן, אבל באותה נשימה אני אבא כמו כולם. אני הולך לימי הולדת ומפגשים ואני מכיר את כל ההורים. מתאו? עולם הכדורגל לא פשוט. הוא חייב לאהוב את זה, הוא רק בן 7. נראה בהמשך אם זו התשוקה שלו".

על החוזה שהוצע לו לכל החיים בברצלונה הוסיף: "בזמנו דיברנו על חוזה מהסוג הזה, כמו שעשו לאינייסטה. אמרתי שאני לא רוצה חוזה מחייב כל כך, כי אני לא יודע איך הדברים יסתדרו בסופו של יום. אני לא רוצה להיות פה אם אני לא נהנה. אני רוצה להתחרות על כל שער, לא להיות כאן רק בגלל חוזה. בגלל זה לא אהבתי את זה, אבל אני אשאר כאן לעד".

על חזרתו האפשרית של ניימאר אמר מסי וסיכם: "זה עניין מורכב. זה לא פשוט לעזוב מועדון כמו פאריס, בטח למקום אותו עזבת בצורה כזאת. יש אנשים שלא היו רוצים לראות אותו בברצלונה. הוא אחד השחקנים הטובים בעולם, אין על כך ספק, הוא יכול לעזור לנו מאוד וזה שהוא לא חוזר פשוט לא מסתדר לי. יש לנו קבוצת וואטסאפ יחד עם סוארס, אנחנו מדברים לא מעט".