עלילות ארתור: מה עובר על קשר ברצלונה?

פציעה או בעיות משמעת? על הירידה במעמדו של הברזילאי

מערכת אתר ערוץ הספורט  14.12.19 - 08:42
תחילת כתבה

הוא היה אחד הבאנקרים של ברצלונה בהרכב בעונה שעברה וגם בפתיחת זו הנוכחית, אבל לאחרונה מעמדו של ארתור מלו נפגע ובארבעה מתוך עשרת המשחקים האחרונים, הברזילאי אפילו לא ישב על הספסל. האם זו רק הפציעה של הקשר שהובילה לכך, או שמא התנהלות לקויה מחוץ למגרש? בספרד ניסו להבין מה עובר על הקשר בן ה-23.

ארתור הגיע לברצלונה בקיץ 2018 מגרמיו ובמהרה תפס מקום של קבע בהרכב, תוך שהוא מזכיר לאוהדים את צ'אבי הרננדס האגדי בסגנון המשחק שלו. אפילו עוד לפני הגעתו של פרנקי דה יונג מאייאקס, אבל כן לאחר רכישתו, אותם אוהדים כבר פינטזו על שיתוף הפעולה של הברזילאי וההולנדי בקישור. הם אכן החלו את העונה יחד במרכז השדה, אבל לאחרונה משהו קרה.

בארבעה מתוך חמשת המשחקים האחרונים, ארתור לא שיחק ולו דקה, ובחלק מהם כלל לא היה בסגל. הדיווחים הרשמיים דיברו על פציעה במפשעה, אבל מתחת לפני השטח ישנן, אולי, סיבות נוספות להיעדרותו. על פי פרסום בספרד, הקשר הברזילאי צולם לאחרונה כשהוא עושה סנובורד בזמן שהוא לכאורה פצוע, דבר אסור מבחינת המועדון. בעבר הלא רחוק אף העלה בחשבון האינסטגרם וידאו שבו הוא רוכב על קורקינט חשמלי, גם כן פעולה שנחשבת לעבירת משמעת. ואם לא די בכך, אז הוא מתחזק מערכת יחסים קרובה עם ניימאר, שכזכור עזב את בארסה בטונים צורמים.

בתוך כך, ארתור לא נכלל בסגל של ארנסטו ואלוורדה גם למשחק הערב מול ריאל סוסיאדד, האחרון של ברצלונה לפני הקלאסיקו מול ריאל מדריד. לפתע, אחרי חודשים שבהם היה נראה כי ארתור באנקר בהרכב ואילו איבן ראקיטיץ' עם רגל וחצי מחוץ למועדון, הדברים בקאמפ נואו נראים אחרת לחלוטין.