"דאבור בדרך להופנהיים עבור 15 מ' יורו"

דיווח: אחרי חצי עונה בלבד, חלוץ סביליה ינדוד לבונדסליגה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.01.20 - 11:07
(getty)
(getty)
תחילת כתבה

חצי עונה בלבד ככל הנראה הספיקה למואנס דאבור על מנת להבין שהוא לא יקבל הזדמנות בסביליה. התעניינות לא חסר, והקבוצה האחרונה שהוזכרה בהקשר של חלוץ הנבחרת היא הופנהיים הגרמנית. על פי דיווח בספרד הקבוצה מהמקום השביעי בבונדסליגה תשלם 15 מיליון יורו, הסכום המדוייק אותו שילמו האנדלוסים עבור השחקן, כדי לזכות בשירותיו של החלוץ בן ה-27.

דאבור לא יהיה הישראלי היחיד בקבוצה, עילאי אלמקייס משחק מתחילת העונה בקבוצה עד גיל 23 של המועדון ואף נכלל בסגל הבוגר בגביע. אלמקייס, שכבר ערך את הבכורה במדי נבחרת ישראל, עדיין מחכה למשחק הראשון שלו בקבוצה הראשונה, אבל הוא מתקרב לכך אחרי שזומן למחנה האימונים של הקבוצה לקראת החזרה מפגרת החורף.

דאבור רשם בסך הכל שתי הופעות בליגה במדי סביליה, שתיהן כמחליף, ונראה כי הוא לא נמצא בתכניות של המאמן ז'ולן לופטגי. בסך הכל יש לו שלושה שערים העונה, שלושתם במסגרת הליגה האירופית - צמד מול דודלנז' ועוד שער מול קרבאח.

הופנהיים מדורגת במקום השביעי בליגה הגרמנית, מרחק שלוש נקודות בלבד מבורוסיה דורטמונד הנמצאת במקום המוביל לליגת האלופות. מלך השערים של הקבוצה הוא אנדרי קראמריץ', חלוץ נבחרת קרואטיה.