חטאפה הפסידה 2:0 והודחה ע"י בדאלונה

הפתעה גדולה כבר בסיבוב השני. בטיס ובילבאו עלו בקלילות

מערכת אתר ערוץ הספורט  11.01.20 - 22:59
תחילת כתבה

בזמן שריאל ואתלטיקו מדריד ממתינות לראש בראש ביניהן בסופר קופה הספרדי, שאר המדינה מחצי האי האיברי, התעסקה בסיבוב השני של גביע המלך, כאשר ההפתעה הגדולה הייתה ההדחה של קבוצה אחרת ממדריד, חטאפה, שהפסידה 2:0 לבדאלונה הצנועה מהליגה השלישית.

בדאלונה - חטאפה 0:2
קבוצתו של חוסה בורדאלס אמנם חווה עונה נהדרת, כאשר היא נמצאת במקום השביעי בליגה הספרדית, ועתידה לפגוש את אייאקס בשלב 32 האחרונות של הליגה האירופית. אך כנראה שההתמודדות עם הענקיות של אירופה, לא הרשימה את בדאלונה. הקבוצה מהליגה השלישית בספרד ניצלה היטב כרטיס אדום מוקדם אצל האורחת, ולאחר 85 דקות ללא שערים, היה זה צ'מה מורנו שחגג בענק. חטאפה לא הצליחה לעצור את הפרץ של הקבוצה המפתיעה והוגו אסטבן הכפיל בתוך תוספת הזמן.

פורטוגלטה - בטיס 3:0
הירוקים-לבנים מסביליה, לא התקשו כלל נגד היריבה מהליגה הרביעית. אלכס מורנו כבש ראשון בדקה ה-23, לורן הכפיל כ-3 דקות אחרי פתיחת המחצית השנייה, ובדקה ה-89 הקבוצה הקטנה מחבל הבאסקים ראתה שחקן גדול נכנס לרשימת הכובשים, כאשר חואקין קבע את תוצאת המשחק.

ססטאו - אתלטיק בילבאו 4:0
עוד משחק שהפגיש בין קבוצה מהליגה העליונה לליגה הרביעית, שנגמר במעמד צד אחד. בילבאו לא ריחמה על היריבה העירונית הקטנה. בילבאו, שנמצאת במקום השמיני בלה ליגה, עלתה למשחק בהרכב משני והשיגה ניצחון קליל, בזכות שערים של אסייר וייליברה, שכבש פעמיים, בדקה ה-27 ובדקה ה-70. יורי ברצ'יצ'ה הוסיף צמד משלו בדקות 34 ו-90.

יתר התוצאות:
סאמורה - מאיורקה 1:0, הארו - אוסאסונה 2:1, חימנסטיק טראגונה - סראגוסה 3:1,
UCAM מורסיה - מיראנדס 3:2, ריאל מורסיה - לגאנס 4:0, אברו - פונפראדינה 0:1,
איביסה - אלבסטה 1:1 (3:5 בפנדלים), בדאחוס - לאס פלמאס 1:2,
ריאו מחאדהונדה - טנריפה 1:1 (4:2 בפנדלים), רקראטיבו הואלבה - פונלאברדה 0:0 (4:5 בפנדלים),
קולטורל לאונסה - וואסקה 1:2, יקלאנו - אלצ'ה 2:1.