למרות שהתאמן, ראמוס לא בסגל ריאל לסביליה

גם בייל החולה עדיין בחוץ. בנזמה יעמוד לרשותו של זידאן. המאמן: "צר לי על מה שקרה לוואלוורדה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.01.20 - 18:29
תחילת כתבה

אחרי הזכייה שלה בסופר-קופה, ריאל מדריד תחזור מחר (שבת, 17:00) לליגה הספרדית ותארח בסנטיאגו ברנבאו את סביליה, שמצידה, תרצה לצמק ממנה את הפער בטבלה לשתי נקודות.

סרחיו ראמוס, שנפצע נגד אתלטיקו מדריד אמור להיעדר בין עשרה ל-15 ימים, אולם הבוקר פורסם ב"מארקה" שהוא כבר התאמן עם יתר שחקני ריאל. בכל מקרה, הוא לא נכלל בסגל בסופו של דבר וזינדין זידאן ייאלץ להסתדר בלעדיו.

מלבד ראמוס, גם פדריקו ואלוורדה ייעדר בוודאות, אחרי האדום שספג בעקבות העבירה המפורסמת על אלברו מוראטה בגמר הסופר-קופה, והוא יצטרף לאדן הזאר ומרקו אסנסיו הפצועים כמו גם גארת' בייל החולה. לעומתם, כרים בנזמה שהיה פצוע ולא טס עם ריאל לטורניר בערב הסעודית בשבוע שעבר חזר לסגל.

זידאן התייחס למכת הפציעות בסגל שלו: "כולם רוצים לשחק. היו לנו כמה בעיות בסגל, אבל אנחנו הולכים לשחק עם אחת הקבוצות הכי טובות בליגה שלנו, ולכן אנחנו צריכים להיות ערוכים. סרחיו ראמוס תמיד רוצה לשחק, הוא עשה כמיטב יכולתו על מנת להיות מוכן למחר. הוא דוגמא למופת והוא המנהיג שלנו".

לאחר מכן נשאל המאמן לגבי מה שקרה בברצלונה עם החלפת המאמנים: "צר לי על ארנסטו ואלוורדה. הוא הראה שהוא מאמן טוב מאד. אני לא אכנס לזה כדי להעריך אם מה שקרה לו היה הוגן או לא. אני יודע איפה אני נמצא, ואם אני אפסיד מחר, יבקרו אותי כפי שעשו לפני חודש וחצי".