"הזמין רוצח שכיר": סיפור מהסרטים ביוון

דיווח: ראול בראבו נעצר בחשד שניסה להתנקש בקובאצ'ביץ'

מערכת אתר ערוץ הספורט  17.01.20 - 23:12
תחילת כתבה

הסיפור הבא נשמע מומצא, אולי כזה שרואים רק בסרטים או סדרות טלוויזיה, בעיקר לנוכח העלילה הביזארית. אבל כנראה שלא, לפי הדיווחים שעלו היום (שישי) ברחבי אירופה. המשטרה ביצעה סדרה של מעצרים כלפי 11 חשודים במעורבות לניסיון לרצח. על פי הדיווחים, אחד מהם הוא ראול בראבו, והאדם שהיה בסכנת התנקשות הוא חברו לשעבר מאולימפיאקוס, דארקו קובאצ'ביץ'.

הסרבי לא נפגע, שכן בתקשורת מספרים כי הרוצח השכיר פספס את קובאצ'ביץ'. דיווחים אחרים מספרים כי הפספוס היה מכוון, שכן עדי ראייה הבחינו במתנקש יוצא מרכבו במרחק יחסית קרוב מהסרבי, וכי אדם במקצוע כזה לא אמור להחטיא את הירי, ולכן ייתכן כי מדובר באזהרה בלבד. בכל מקרה, הוא נלקח לבית החולים לטיפול אחרי שנפגע קלות בניסיון להציל את עצמו.

אז מה הסיבה שמספרים לפיה בראבו מעורב בניסיון ההתנקשות? קיימות עדויות לכך שקובאצ'ביץ' יודע על פרטים בנוגע למשחק מכור כלשהו בספרד, לכאורה. הצוות שהזמין את הרוצח השכיר ככל הנראה, לפי הדיווחים, להשתיק את הסרבי על מנת שהסיפור לא ייחשף.

שוב, אין דרך לדעת איך, או אם בכלל, בראבו מעורב בפרשה הזאת. אולם, אין ספק שמדובר בסיפור בקנה מידה עצום, בעיקר לנוכח העובדה שהשניים שיתפו פעולה.

קובאצ'ביץ' סיים את הקריירה שלו בקבוצה היוונית בה שיחק גם בראבו, אך לפני כן היה אחד הסמלים הגדולים של ריאל סוסיאדד, ואף שיחק בלאציו, יובנטוס והכוכב האדום. בראבו העביר את רוב החלק הראשון של הקריירה שלו בריאל מדריד, ונדד בין קבוצות אחרות בספרד ויוון. בשנה שעברה הוא נעצר בחשד להלבנת כספים.