וידאל סובל מחבלה בברך ויעבור בדיקות

קשר בארסה ייעדר לזמן לא ברור. וגם: ההכנות ללבאנטה

מערכת אתר ערוץ הספורט  02.02.20 - 14:40
תחילת כתבה

מאז הגיע המאמן החדש של ברצלונה, קיקה סטיין הרבה שאלות עולות בנוגע ליכולות של הקבוצה ובעיקר בעניין הכרעת המשחקים. הקטלונים, שהפסידו לוולנסיה במחזור האחרון, למרות שליטה מוחלטת בכדור. השבוע החולף, מוליכת הליגה הספרדית חיפשה נרות חלוץ, שישפר את המחץ בהתקפה, אך חלון ההעברות נסגר, וסטיין ייאלץ להתמודד נגד לבאנטה היום (ראשון) עם מה שיש לו. מי שייעדר מהמשחק הוא ארתורו וידאל, שהיום נודע שהוא סובל מחבלה בברך שתגרום לו להיעדר בתקופה הקרובה. בשלב זה, תקופת ההיעדרות לא ברורה, כשהוא ייבדק בימים הקרובים.  

ובאופן די מפתיע בהתחשב בכך שברצלונה לא מרשימה העונה, סטיין הביע ביטחון בנוגע לסיכויים שלה לזכות בתואר החשוב באמת מבחינתה: "אני רוצה שעל המצבה שלי יהיה רשום שזכיתי בליגת האלופות עם ברצלונה. ברור שאי אפשר לשלול זכיה שלנו בתואר. יש בין שמונה לעשר קבוצות שיכולות לעשות זאת".

זה לא שהמצב נורא כל כך, ברצלונה נמצאת במקום השני מרחק שלוש נקודות מריאל מדריד, ולמרות ההפסד במחזור האחרון, בגביע זה היה נראה בדיוק כמו שסטיין רצה, כאשר קבוצתו ניצחה 0:5 בגביע את לגאנס. למרות הניצחון, ההופעות החלשות שבאו לפני, מאז הגיע המאמן הספרדי, הותירו את השאלות בנוגע לחיזוק, וכמובן הרצון למצוא מחליף ללואיס סוארס, שכנראה גמר את העונה: "אנשים יכולים לחשוב שנחלשנו, אבל יש לנו מחלקת נוער מצוינת, והילדים מוכנים".

חוץ מהפתרון שבשחקני הנוער, סטיין נותר אופטימי בנוגע לכך שלא הביאו חיזוק ואמר: "אנחנו עושים החתמה ענקית, עם חזרתו של עוסמן דמבלה". הצרפתי הפצוע, שלטענת המאמן גם לא ישחק במשחק הקרוב מחר, צפוי לחזור בקרוב לסגל, וחוץ מהנוער, גם עליו המאמן בונה.