הקלה בברצלונה? סוארס עשוי לחזור באפריל

החלוץ מתאושש מהפציעה. סוסיאדד העלתה את הדרישה על ז'וז'ה

מערכת אתר ערוץ הספורט  12.02.20 - 17:32
תחילת כתבה

כבר תקופה ארוכה ששאלה אחת נשאלת ברחבי קטאלוניה - מי יהיה החלוץ הבא של ברצלונה? אחרי שאיבדה את לואיס סוארס, שעשוי לחזור בסופו של דבר באפריל, חודש מוקדם יותר מהמועד הצפוי, אלופת ספרד התבשרה אמש (רביעי) על מה שכנראה כבר ידעה מזמן: עוסמאן דמבלה ייעדר כחצי שנה מהמגרשים. המשמעות היא שבארסה ככל הנראה תקבל מההתאחדות "אוקיי" להחתמת חלוץ נוסף וכעת מתחיל מירוץ סביב השעון בנוגע לזהות הרכש.

עד אתמול נראה היה שוויליאן ז'וזה יהיה האיש שימלא את החלל, אבל הבוקר נוספו דיווחים סותרים לפיהם ריאל סוסיאדד העלתה את דרישותיה. הקבוצה מסן סבסטיאן, שדרשה תחילה 35 מיליון יורו עבור הברזילאי, העלתה את המחיר ל-50 מיליון יורו - כ-20 מיליון פחות מתג המחיר המצוין בחוזהו של ז'וזה (70 מיליון יורו). הסיבה, על פי התקשורת הספרדית, היא שמאמן סוסיאדד, אימנול אלגואפיל, לא מוותר בכזאת קלות על שירותיו של ז'וזה.

לאחר הפירסום על הסיכום העקרוני שהושג, אלגואפיל פנה לבעלים של סוסיאדד, הסביר מה חשיבותו של ז'וזה לסגל והוסיף שהוא מעוניין שיישאר - אלא אם כן תגיע הצעה כספית שאי אפשר לוותר עליה. כזכור, השחקן כבר היה רגל וחצי בחוץ בחלון החורף האחרון, אך המהלך לא נשא פרי - ובבארסה חוששים שההיסטוריה תחזור על עצמה.

בינתיים, בבלאוגרנה כבר החלו להכין את הקרקע כדי לדון בזהות הרכש - כאשר הצעד הראשון היה כינוס פגישה בין קיקה סטיין להנהלת המועדון, בראשותו של אריק אבידל. על פי ההערכות, בארסה תהמר על חלוץ החוד שכל כך חסר לה, אך גם אופציית שחקן התקפה ורסטילי - שיכול לאייש מספר עמדות - עדיין נמצאת על הפרק. אגב, סטיין דווקא צידד בצירוף שחקן ורסטילי ולא חלוץ תשע קלאסי. רשימת השחקנים נותרה רחבה, שכן המחשבות על צירוף חלוץ החלו כבר מזמן.