אירופה עוקבת: ולנסיה תאבד את פראן טורס?

הכישרון של העטלפים כובש את ספרד. תג המחיר: 100 מ' יורו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.02.20 - 20:24
תחילת כתבה

פחות משבועיים לפני שיחגוג 20, פראן טורס הוא אחד הכשרונות הכי גדולים של ולנסיה ושל הכדורגל הספרדי. "הוא מטוס", "כוכב אירופי", "שחקן על, יוצא דופן", הן רק חלק מהחמאות שלהן זכה בארצו, והוא כבר מבוקש אצל האימפריות הגדולות של היבשת, כמו ליברפול וריאל מדריד.

רק במחזור האחרון, ולנסיה סיימה ב-2:2 עם אתלטיקו מדריד, עם תצוגת תכלית של טורס, שהכתירה אותו למצטיין המחזור של "מארקה". בעיתון נכתב: "שחקן האגף הצעיר הציג את כל הרפרטואר שלו, עם כדרורים ויצירת מצבים, והפך לסיוט של הגנת אתלטיקו מדריד".

אחרי המשחק, מאמן העטלפים אלברט סלאדס לא הסתיר את רצונו: "אני מקווה שפראן יוכל להישאר אצלנו כמה שיותר זמן. הוא שחקן בית שלנו והוא מרגיש את זה, זה תמיד עניין גדול. אני מקווה שנוכל להגיע איתו להסכם בהקדם".

עם זאת, למרות רצונו של המאמן, נראה שפני הדברים קצת אחרת. טורס מחזיק בחוזה עד 2021, עם סעיף שחרור בגובה 100 מיליון יורו. ב"מארקה" הטילו ספק בכוונותיה של ולנסיה לחדש את חוזהו של טורס, שתואר כ"שחקן שכמוהו היא לא ראתה כבר כמה עשורים". בכלי התקשורת המדרידאי פורסם שהמנהל המקצועי של המועדון, ססאר סאנצ'ס, טרם ניהל מגעים רציניים להארכת חוזהו של היהלום, והתכנון הוא למכור אותו בקיץ תמורת סכום גדול.

כאמור, עם מועדונים כמו ריאל מדריד וליברפול שלוטשים עיניים, אין ספק שטורס יוכל להעלות את ערכו בחודשים הקרובים. ומי יודע, אחרי שזכה עם נבחרות ספרד באליפויות אירופה עד גיל 17 ועד גיל 19, אולי הוא אפילו יהיה חלק מהסגל של לואיס אנריקה ליורו 2020.