פיקה עקץ עיתונאי: "בובה של ההנהלה"

בלם ברצלונה לא הסתיר את דעתו על הנשיא ברתומאו והחלטותיו

מערכת אתר ערוץ הספורט  19.02.20 - 09:29
תחילת כתבה

"פרשת הבוטים" של ז'וזפ מריה ברתומאו מסרבת לרדת מסדר היום בברצלונה. במוקד נמצא בלם הקבוצה, ג'רארד פיקה, שהאשים עיתונאי קטלאני שהוא בובה של ההנהלה, אחרי שהגן עליה ברשתות החברתיות.

העיתונאי מרסאל לורנטה מ"מונדו דפורטיבו" צייץ: "אני מכיר הרבה שנים את הסביבה של ברצלונה ואת ה'סוסיוס' (חברי המועדון) ובכל פעם זה נהיה ניתן פחות לאיתור ויותר מתוחכם. אני יודע לזהות באופן מושלם מי רוצה להגיע לברצלונה ולהשתמש באינטרסים שלה בתקשורת, בפוליטיקה ומבחינה כלכלית".

פיקה לא נשאר חייב, והגיב לציוץ: "מריונטה". מילה אחת בלבד, שהספיקה כדי לחשוף את דעתו האמיתית של הבלם על העיתונאי, על הנשיא ברתומאו וגם על ההחלטות שלו. יש לציין שפיקה עצמו הוזכר לא פעם כמועמד אפשרי לנשיאות המועדון הקטלאני אחרי שיפרוש ממשחק פעיל.

כזכור, השבוע נחשף בתחנת הרדיו "SER" שברצלונה שכרה את חברת "I3 Ventures" כדי שתנהל מאות חשבונות פיקטיביים ברשתות החברתיות שיתרמו לשפר את תדמיתו של ברתומאו ומנגד יפגעו באנשי מפתח של המועדון וכללו ביקורת נגד ליאו מסי על הסחבת מצידו במשא ומתן להארכת החוזה, על ג'רארד פיקה בעקבות עיסוקיו בטניס ומחוץ לכדורגל ובאופן כללי, והטחת אשמה על שחקנים בקבוצה לאור יכולתם הדלה על המגרש.

אתמול ברתומאו נפגש עם הקפטנים של המועדון, ליאו מסי, סרחיו בוסקטס, ג'רארד פיקה וסרג'י רוברטו, וגם עם המאמן קיקה סטיין ובה סיפק הסברים. עם זאת, נראה שהבלם עצמו לא ממש השתכנע. ביום שישי הקרוב צפויה לנשיא פגישה לא פשוטה עם חברי ההנהלה של ברצלונה בעקבות הסערה האחרונה, והעובדה שהם נחשפו אליה רק דרך אמצעי התקשורת, כך שלברתומאו נותר לקוות שההסברים שלו ישכנעו אותם קצת יותר.