הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אלגרי: "בארסה של פפ בלתי ניתנת לשחזור"

אקס יובה החמיא למנג'ר: "יודע לקחת בחשבון DNA של מועדון"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.02.20 - 12:00
(getty)
(getty)

כולנו זוכרים את תקופת הטיקי-טאקה של ברצלונה תחת פפ גוורדיולה, מה שהפך את הקטאלונים לאחת הקבוצות הטובות שאי פעם שיחקו כדורגל. אדם נוסף שזוכר ואף יודע שזו תופעה של פעם בחיים הוא מסימיליאנו אלגרי, שהתראיין היום (שבת) לעיתון הצרפתי "ל'קיפ" והחמיא רבות למנג'ר הנוכחי של מנצ'סטר סיטי.

"הברצלונה ההיא היא בלתי ניתנת לשחזור. זה לא היה כדורגל נורמאלי", אמר אלגרי, שהתמודד מול הקבוצה האימתנית תחת פפ עוד בימיו במילאן. "רצינו להעתיק משהו שלא יכול להתקיים במקום אחר. היה להם את מסי, שחקן שיכול להתחמק משמונה שחקנים יריבים".

האיטלקי, שכיום לא מאמן אף קבוצה, החמיא לגוורדיולה על היכולת שלו להתאים את עצמו לכל מועדון: "בארסה של פפ שיחקה בדרך כלל בלי חלוץ, אף אחד לא שיחק ככה מעולם. אבל בבאיירן הוא חזר להשתמש בחלוצים כי הוא ידע לקחת בחשבון את ה-DNA של המועדון".

אלגרי כמובן גם שיבח את אחד השחקנים הטובים בעולם שהוא גם הספיק לאמן, כריסטיאנו רונאלדו: "הוא דוגמא מדהימה לכל העולם. הוא זכה חמש פעמים בכדור הזהב וחמש פעמים בליגת האלופות. איזו עוד מוטיבציה הוא צריך? אבל הוא שם לעצמו עוד מטרות, וההבדל בין לנצח ללהפסיד זה זה לדעת להקריב ולעבוד קשה".