יישאר בברצלונה? עתידו המעורפל של טר שטגן

ההצעות לחידוש חוזה והעניין מיובה ובאיירן. בספרד הסבירו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.04.20 - 13:45
תחילת כתבה

מארק אנדרה טר שטגן יישאר בברצלונה? בתקשורת הקטאלנית ניתחו את מצבו על מנת לענות על השאלה. בחודשים האחרונים ראשי המועדון מנהלים מו"מ עם השוער על הארכת חוזה, אבל הוא דחה את הצעותיהם לחידוש החוזה מספר פעמים. בנוסף, אי הוודאות הכלכלית בשל משבר הקורונה גרמה לאלופת ספרד להפסיק את המו"מ עם הגרמני, שמסיים את חוזה בקיץ 2022.

שוער נבחרת גרמניה לא מרוויח כמו השחקנים הבכירים במועדון, למרות מעמדו הגבוה בסגל ורוצה להרגיש מוערך יותר מבחינה אישית וכלכלית. בארסה מקבלת את עמדתו ורוצה לשדרג לו את החוזה, אך המצב הסבוך מעכב זאת.

בינתיים, כמה מהקבוצות הגדולות באירופה שמו עין על השוער. יובנטוס, באיירן מינכן וצ'לסי עוקבות אחר מצבו, אך גורמים בברצלונה מחזקים את העובדה כי ההעדפה שלו היא להאריך את החוזה. בכל מקרה, אם טר שטגן לא יחתום על הסכם חדש בקיץ הבא ברצלונה תהיה חייבת למכור אותו כדי לא לאבד אותו בחינם בקיץ 2022.

למרות אי ההסכמה על התנאים, בין המועדון לשחקן קיימים יחסים טובים ויש רצון להגיע להסכמה. לכן, סוכנו, גרד וורם ברוץ', מבין את הרצון של בארסה לעצור את המו"מ כדי לבצע הערכת מצב כלכלית מחודשת אחרי המשבר.

הגרמני הוא לא השחקן היחיד שהשיחות איתו על חוזה חדש נעצרו, כאשר גם המו"מ עם ארתור ונלסון סמדו הושהה עקב המצב. מה שבטוח הוא שבקאמפ נואו, יחד עם כל העולם מחכים לעצירת הנגיף כדי להמשיך ולבנות את עתיד המועדון.