הוגו פליקס: ז'ואאו החמיא לאחיו הצעיר

כוכב אתלטיקו החמיא לאחיו בן ה-16 הוגו. צפו בביצועיו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.05.20 - 16:10
תחילת כתבה

127 מיליון יורו שילמה אתלטיקו מדריד לבנפיקה ליסבון על ז'ואאו פליקס. אך אם תשאלו את מי שנחשב לכישרון הגדול של הכדורגל הפורטוגלי, אחיו בן ה-16 הוגו יכול להיות אפילו טוב יותר ממנו.

"אם הוא יקשיב למי שרוצים לעזור לו, הוא יצליח", אמר ז'ואאו לערוץ הרשמי של בנפיקה. "הוא עושה דברים שלא יכולתי לעשות בגילו. יש לו את כל מה שצריך כדי להיות טוב ולהגיע לבוגרים. הוא עובד המון יחסית לגיל שלו. שנינו אוהבים להבקיע והוא בועט חופשיות יותר טוב ממני. אני עדיף עליו בפנדלים".

הפורטוגלי התייחס לסגנון המשחק שלו ושל אחיו: "שנינו משחקים פחות או יותר באותה עמדה. בכדורגל אתה חייב לשחק פשוט, אבל אנחנו אוהבים לעשות דברים אחרת, שמרגשים את הקהל ויש בינינו דמיון. מאז שאנחנו קטנים ראינו אחד את השני משחקים, וניסינו לעשות את אותם הדברים".

פליקס, שזכה עם פורטוגל בליגת האומות, עלה עם אתלטיקו לרבע גמר ליגת האלופות על חשבון אלופת אירופה היוצאת ליברפול. "צריך קצת מזל כדי לזכות בליגת האלופות", אמר הפורטוגלי על הניצחון הדרמטי בתוספת הזמן. "אבל אנחנו מקווים לעשות את זה. ואם נזכה בליגת האלופות, זה יהיה דבר טוב מאוד בקריירה ובחיים שלי. זה יהיה אחד הימים השמחים בחיי. אני חולם על זה מאז שהתחלתי לשחק כדורגל".