אולי הפעם? ברצלונה ויובנטוס סימנו יעדים במו"מ

הגברת תנסה לפתות את וידאל ודמבלה. סוארס שלח מסר אופטימי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.05.20 - 06:37
תחילת כתבה

הן אמנם הבינו שארתור כנראה לא יכלל בעסקת החליפין ביניהן, אבל זה לא אומר שהשיחות הסתיימו: הבוקר (שישי) נחשפו פרטים חדשים מהמו"מ הבלתי נגמר בין ברצלונה ליובנטוס, לפיהם כל קבוצה סימנה את היעדים שלה - בארסה מעוניינת במיראלם פיאניץ' ומתיה דה שיליו, בעוד יובה שמה עין על עוסמאן דמבלה וארתורו וידאל.

לבארסה, כידוע, חסרה רק את הסכמתה של הקבוצה האיטלקית למתווה - שכן שני שחקני יובה כבר סיכמו את תנאיהם במועדון הקטאלוני. השאלה היא, מי יעשה את הדרך ההפוכה? עד עכשיו נראה היה שיובה לא תתפשר על ארתור, אך לאחר שזה סירב למעבר מספר פעמים - הוא ירד מהרשימה של מאוריציו סארי. כעת, אם אכן תצליח לשכנע את דמבלה ו-וידאל להצטרף לשורותיה, ייתכן שהעסקה המדוברת של הקיץ תגיע סוף סוף לסיומה.

בינתיים, יממה אחרי הודעת החזרה של הליגה הספרדית, בארסה קיבלה חדשות טובות מכיוון אחר - כיוונו של לואיס סוארס. על פי התקשורת הקטאלונית, החלוץ הוותיק יקבל אור ירוק מהצוות הרפואי לשוב לאימונים מלאים בשבוע הבא, ויהיה כשיר למשחק מול מאיורקה ב-14 ביוני.

"ההפסקה בליגה עזרה לי לחסוך זמן", אמר סוארס ל'ספורט'. "אני אוכל לשחק משחקים שכנראה לא הייתי משחק בהם אם לא הקורונה. אנחנו רוצים לנצח כמה שנוכל, אני חושב שאנחנו בכושר מתאים כדי לעשות זאת. אני רואה כמה הקבוצה מתרגשת לחזור".

סוארס, אגב, לא לבד. על פי ה'מונדו דפורטיבו', כלל החלוצים של בארסה - ליאו מסי, אנסו פאטי, אנטואן גריזמן - מרשימים באימונים, כשאפילו מרטין בריית'ווייט, שנראה היה בדרך החוצה, קיבל מחמאות. ואיך אפשר לדבר על ברצלונה בלי להתייחס למסי. לרגל החזרה, הארגנטינאי שלח הודעה אופטימית לאוהדים בחשבון האינסטגרם שלו: "אנחנו ממשיכים להתאמן ולמלא מצברים, ונמשיך להתאמץ ולתת את המיטב. חוזרים למגרש כדי לתת את הכל".