דיווח: מנצ'סטר סיטי מעוניינת בסרג'י רוברטו

קשר מילאן על הכוונת של סיטי. גם סרג'י רוברטו מועמד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.06.20 - 20:29
תחילת כתבה

מנצ'סטר סיטי לא נחה לרגע ולצד ההמתנה לחידוש העונה, נראה שבקבוצה כבר חושבים על 2020/21. ברדיו מונטה קרלו פורסם היום (רביעי) שקשר מילאן, איסמאל בנאסר, נמצא על הכוונת של הקבוצה. לפי הדיווח, פפ גווארדיולה התקשר בעצמו לאלג'יראי בן ה-22 כדי להסביר לו אישית על הפרויקט שלו.

עוד נטען כי סיטי מתכננת להגיש בקרוב הצעה על בנאסר, שסעיף השחרור שלו ברוסונרי עומד על 50 מיליון יורו. הקשר עצמו, מבחינתו, רוצה שיובטחו לו דקות משחק ומעוניין להצטרף לפרויקט הספורטיבי.

שם מפתיע נוסף שהוזכר בהקשר של הסיטיזנס הוא סרג'י רוברטו. לפי "מונדו דפורטיבו" מנצ'סטר סיטי הוזכרה כמי שמביעה עניין רב בשחקן. ברצלונה מנגד, לא פסלה על הסף.

סרג'י רוברטו בן ה-28 יסיים את חוזהו ב-2022, ולפי ה"מונדו דפורטיבו", פפ גוארדיולה, אשר מכיר את השחקן היטב, מעוניין לצרפו לסיטי. ברצלונה הבהירה שאינה מעוניינת בעסקת טרייד ותשקול לשחררו רק אם תקבל הצעה כספית יפה. טרם הוגשה הצעה רשמית.

סרג'י רוברטו, שחקן נבחרת ספרד, אשר כל הקריירה לבש את מדי ברצלונה, זכה עימה בשש אליפויות, חמישה גביעים ושתי אליפויות אירופה, כאשר הוא כמובן חתום על השאר השישי ב"רמונטדה" המפורסמת נגד פ.ס.ז'.

עוד בגזרת ההעברות, המועמדת הבכירה לעסקאות מעניינות עם ברצלונה היא כמובן יובנטוס. לאחרונה הוזכר לא פעם כי בין הצדדים מתגבשים ניסיונות לבצע טרייד שיכלול מספר שחקנים מכל שיעשו את הדרך לצד השני.

מחוץ לגבולות עסקה זו, עוד דיווחים של העיתון הספרדי טוענים שעוסמאן דמבלה, עשוי להגיע בהשאלה ל"גברת הזקנה". בספרד דיווחו שדמבלה ויובנטוס מתקרבים ואם אכן ידובר בהשאלה, בעיקר לאור תג המחיר הגבוה, ברצלונה נוטה להסכים כדי לאפשר לו לצבור דקות משחק בקבוצה בכירה. עוד נטען שהצרפתי בן ה-23 הביע את נכונותו לעבור לקבוצה מטורינו.