ברצלונה: מסי עבר בדיקת MRI והוא בספק למאיורקה

האם הכוכב הגדול יחמיץ את המשחק הראשון עם חידוש העונה? על פי דיווח בספרד, הוא נעדר מהאימון בעקבות אי נוחות בשריר הירך, אך הקטאלונים טוענים שיהיה כשיר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.06.20 - 06:25
תחילת כתבה

ברצלונה מחממת מנועים. כמעט שלושה חודשים עברו מאז המשחק האחרון שקיימה, ואחרי פגרת קורונה ארוכה מדי, ב-13.6 היא תחדש את משחקיה בליגה הספרדית במשחק חוץ מול מאיורקה. על פי דיווח לילי בספרד, היא עלולה להגיע למבחן הזה ללא הכוכב הבלתי מעורער שלה.

ליונל מסי הפתיע כשלא התייצב היום (רביעי) לאימון הקבוצה, עשרה ימים בלבד לפני המשחק. במועדון, דרך כלי התקשורת, דאגו להעביר מסר כי שום דבר חריג לא עובר על מספר 10. עם זאת, הלילה, כאמור, הגיע דיווח סותר. ב"רדיו קטאלוניה" נטען כי מסי סובל מאי נוחות בשריר הירך, והוא אף עבר בדיקת MRI כדי לאבחן את חומרת הפציעה. בשלב זה, על פי הדיווח, הפרעוש בספק למשחק מול מאיורקה.

"מסי הגיע לערוך סוג אחר של אימון בחדר הכושר, אל תדאגו", הרגיע גורם בברצלונה בשיחה עם 'מונדו דפורטיבו', וטען שהצוות הרפואי לא מודע להליך רפואי אותו החל הפרעוש. גם מסביבתו של מסי, אגב, טענו שאין בעיה פיזית - כך כתבו הבוקר במונדו. משמע, על פי ברצלונה, מסי יהיה כשיר לפתיחת העונה.

כדי להבין את הסיבה, צריך לחזור אחורה: כזכור, בתחילת העונה מסי נעדר חודשיים בעקבות פגיעה בשריר, ולאחר חזרתה של בארסה לאימונים התלונן על רגישות באותו שריר ממש. מתוך החשש לסכן אותו, מסי עובר טיפולי מניעה באופן קבוע, ולאחר התלונות יוריד את קצב האימונים, לקראת השבוע הבא והגורלי יותר.

חשוב לציין שברצלונה נערכת לתרחיש קיצוני, כשבדו"ח מיוחד שהתפרסם ב"אס" הספרדי, הצוות הרפואי הכין את הקבוצה לאפשרות שחמישה עד עשרה שחקנים ייפצעו כאשר הקבוצה תחזור למשחקים מלאים. לאור המחשבה הזאת, ברור למה במסי - השחקן הכי חשוב של הקבוצה - ירצו להשתמש מאוד בזהירות.

בעוד כשירותו של מסי מוטלת כעת בספק מסוים, לרשות קיקה סטיין צפוי לעמוד לואיס סוארס, מהמרוויחים הגדולים של דחיית העונה. השחקנים היחידים שעדיין רשומים כפצועים הם מונצ'ו, שנפצע בשבת האחרונה במהלך אימון וייעדר חודש, וכמובן עוסמן דמבלה שע"פ כל ההערכות לא רק שלא יהיה כשיר למשחקי הליגה, אלא אפילו למשחקי ליגת האלופות, שאמורים להתחדש באוגוסט.