175 מליון, במזומן: ניימאר "כלוא" בפאריס?

בספרד נחשף: התנאים הלא הגיוניים שהציבה פ.ס.ז' לברצלונה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.06.20 - 06:48
תחילת כתבה

כבר עכשיו, ניתן "לנבא" מי שלוש המטרות העיקריות של בארסה הקיץ: לאוטרו מרטינס, מיראלם פיאניץ' וניימאר. הראשון, כידוע, צפוי לחתום בשבועות הקרובים, השני יהיה תלוי בעיקר בגחמות של יובנטוס ומה לגבי השלישי?

על פי דווחי הבוקר (חמישי) בקטאלוניה, יש סיבה אחת לכך שסאגת ניימאר לברצלונה מתמשכת כבר שני קיצים, והיא פ.ס.ז'. ב'ספורט' טוענים שאלופת צרפת הציבה לברצלונה "תנאים בלתי אפשריים, בייחוד עכשיו במשבר הקורונה". מה הם תנאים בלתי אפשריים? בימים בהם סחר החליפין תופס את אור הזרקורים, הפריזאים דורשים מברצלונה, על פי הדיווחים, 175 מיליון יורו במזומן בלבד.

השיחות בין הצדדים נפתחו מחדש בתקופת הקורונה, בעיקר מתוך ניסיונות של הקטאלונים לנצל את המשבר הכלכלי כדי להחזיר לשורותיהם את הברזילאי, אבל כבר בתחילת השיחות ניתן היה להבחין בבעיה - פ.ס.ז' אמנם תיתן אור ירוק לעזיבת ניימאר, אך היא לא מעוניינת באף שחקן שיעשה את הדרך ההפוכה. במצב שכזה, קשה יהיה לראות את ניימאר מגיע לקאמפ נואו.

בינתיים, ברשתות החברתיות, אנטואן גריזמן הציג לקהל הצופים את אהדתו למארסיי - והעלה סרטון של בנו, כשהוא לבוש בחולצת התכלת, בדיוק כפי שעשה בשבוע שעבר. ההתעקשות להראות את אהדתו לקבוצה הצרפתית, טוענים ב'מונדו דפורטיבו', מגיעה כדי שבארסה לא תכניס אותו לעסקת ניימאר ביום מן הימים.