דיווח: צ'אבי ימונה למאמן ברצלונה בקיץ

נמצאה הדרך לליבו של מסי? בקטאר נטען שקשר העבר יעזוב את אל-סעד. סטיין לשחקנים: "אם לא מאמינים בי, אלך"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.07.20 - 17:36
תחילת כתבה

האם צ'אבי הרננדס יהיה האיש שיושיע את ברצלונה? בקטאר נטען שקשר העבר של הבלאוגרנה, ומאמן ההווה של אל סעד המקומית, יעזוב את תפקידו בתום העונה כדי לתפוס את מקומו של קיקה סטיין על הספסל בקאמפ נואו.

לפי הדיווח של רשת Bein, צ'אבי יהיה מי שיכריע בנוגע לעתידו של ליאו מסי, ואף עשוי לשנות את דעתו של הכוכב, שלאחרונה נטען שהחליט לעזוב את המועדון עם תום חוזהו בקיץ 2021, דיווח שהכה גלים ברחבי עולם הכדורגל.

בינתיים, יום לפני המשחק הקריטי מול ויאריאל במסגרת המחזור ה-34 בליגה הספרדית, סף הלחץ במועדון רק עולה ועולה, בעיקר לנוכח פער ארבע הנקודות מריאל מדריד הראשונה. על דיווח של תחנת הרדיו הקטאלונית, onda cero, השיחה האחרונה שערך סטיין לשחקנים העמיקה עוד יותר את הקרע בחדר ההלבשה - עד כדי כך שהמאמן חסר האונים פנה לשחקניו ואמר להם ש"אם הם לא מאמינים בו, הוא קם והולך".

מאוחר יותר, סטיין התראיין לכלי התקשורת המקומיים והתייחס לשמועות על עזיבתו של מסי בתום העונה הבאה. "אני לא הולך להעלות השערות", הוא אמר. "עדיין לא שמעתי ממנו שום דבר ואין לי מה לומר, זה לא קשור אליי. מבחינתי הוא משחק טוב, וכל מה שמסביב זה השערות ושמועות".

"אני מבין שבכל מועדון יש היררכיה שונה. דברים כאלה חולפים", המשיך סטיין. "אף אחד לא מנע ממני לקבל החלטות. גריזמן? הוא מקצוען ומבין את הסיטואציה. הוא ילד נהדר, כל זה לא ישפיע עליו לכשהוא יצטרך לשחק שוב. הוא אדם חיובי ואנחנו יכולים לסמוך עליו ב-100%".

המאמן גם דיבר על היריבה הבאה ועל עתידו: "ויאריאל היא מבין הטובות ביותר שחזרו מהפגרה. הם משחקים טוב מאד כרגע. אעזוב בסוף העונה? לא אחשוף את מה שנאמר בשיחה שהייתה לנו, אבל לא קיבלתי את הרושם הזה".

בינתיים, הסגל של ברצלונה לעונת 2020/21 עדיין לא נסגר, שכן אחרי הטרייד במסגרתו ארתור עבר ליובנטוס בתמורה למירלם פיאניץ', הקטאלונים ממשיכים לעבוד בעוד חזיתות במטרה לצרף שחקנים דוגמת לאוטרו מרטינס מאינטר, ניימאר מפ.ס.ז' וטנגוי אנדומבלה מטוטנהאם וגם לפנות תקציב ע"י מכירה של אחרים. אחד מאלה שנמצאים בדרך החוצה הוא ארתורו וידאל, בו מעוניין מאמן אינטר אנטוניו קונטה, על פי התקשורת האיטלקית.

הקשר כבר שיחק תחת המאמן של הנראזורי בתקופה בה היה אצל הגברת הזקנה בין 2011 ל-2014, וכעת האיטלקי רוצה להתאחד איתו. על פי "טוטוספורט", המזוהה דווקא עם יובה, קונטה לוחץ על ראשי המועדון על מנת שינסו לצרפו פעם נוספת, אחרי ששמו כבר עלה במגעים בין הקבוצות לגבי מרטינס.

בעניין אחר, בבארסה מתקדמים עם המו"מ לגבי אריק גארסיה, שחקנה הצעיר של מנצ'סטר סיטי. הבלם הספרדי בן ה-19 גדל במחלקת הנוער של הקטאלונים, ועבר בגיל צעיר לאנגליה, שם - אצל התכולים - הוא התחיל את קריירת הבוגרים שלו. מהדיווחים עולה כי עדיין אין הצעה פורמלית עליו, אך במועדון ינסו להחתימו במחיר סביר. אם זה לא יצלח, ייערך ניסיון נוסף בקיץ 2021, כשחוזהו יסתיים.